У 2026 році проходять заходи, присвячені 155-річчю від дня народження Лесі Українки. Учителі початкових класів Гордієнко І.М. та Кузменко Г.О. організували участь учнів гімназії у ІІІ фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості, присвяченого Лесі Українці «На крилах пісень». Конкурс спрямований на популяризацію спадщини поетеси, патріотичне виховання. Учні отримали Дипломи I, II, III ступенів, учителі та гімназія -Подяки.
