В гімназії № 9 м. Ізмаїл учасниками освітнього процесу продовжується активно підтримуватися Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Вчителі-предметники, соціально-психологічна служба та класні керівники систематично працюють над створенням умов, в яких кожен учень має можливість отримати психологічну підтримку та навчитись піклуватися про своє ментальне здоров’я. Це допомагає не лише покращити навчальні результати, але й сприяє розвитку особистісної зрілості, емоційної стійкості.
У Всесвітній день ментального здоров’я з учнями початкової ланки були проведені ранкове коло «Чи комфортно тобі у гімназії?», практичне заняття з використанням дихальних вправ та техніки подолання зняття стресу та напруги «Метелик», «Рівновага». На перервах учні прийняли активну участь в нейровправах та нейроіграх, які навчили дітей проявляти та контролювати свої емоції.
Учні середніх класів на уроках основ здоров’я та інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» ознайомилися з практиками психологічного розвантаження та релаксації.
Під час зустрічі з соціальним педагогом Кіяновською О.М. підлітки переглянули презентацію «Мій шлях до ментального здоров’я», мета якої було донести до учнів розуміння необхідності дбати про себе.