В гімназії № 9 м. Ізмаїл учасниками освітнього процесу  продовжується активно підтримуватися Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» 

 

Вчителі-предметники, соціально-психологічна служба та  класні керівники систематично працюють над створенням умов, в яких кожен учень має можливість отримати психологічну підтримку та навчитись піклуватися про своє ментальне здоров’я. Це допомагає не лише покращити навчальні результати, але й сприяє розвитку особистісної зрілості, емоційної стійкості.

 

У Всесвітній день ментального здоров’я з учнями початкової ланки були проведені ранкове коло «Чи комфортно тобі у гімназії?», практичне заняття з використанням дихальних вправ та техніки подолання зняття стресу та напруги «Метелик», «Рівновага». На перервах учні прийняли активну участь в  нейровправах та нейроіграх, які навчили дітей проявляти та контролювати свої емоції.

 

Учні середніх класів на уроках  основ здоров’я та інтегрованого курсу  «Здоров’я, безпека та добробут» ознайомилися з практиками психологічного розвантаження та релаксації.

 

Під час зустрічі з соціальним педагогом Кіяновською О.М. підлітки переглянули  презентацію «Мій шлях до ментального здоров’я», мета якої було донести до учнів  розуміння необхідності дбати про себе.