Сьогодні бібліотекарі нашої гімназії підбили перші підсумки акції «Подаруй бібліотеці книжку». За два тижні акції бібліотека отримала в подарунок близько 100 книжок для дитячого читання. Сьогодні з подарунками завітали учні 7-Д класу ( кл.керівник Ромовська А.О.  Також  Лунгу Крістіна та Тепайкіна Вікторія  та ще група учнів 3-Г класу (кл.керівник Сорокіна О.А.) поділилися з бібліотекою цікавими сучасними книжками. Активну участь в акції взяли учні 1-В класу (кл.кер. Скосарєва А.Г.) , 3-Д класу ( кл.кер.Ніяченко М.В.), 1-Д класу (Попазова О.Г.), 1-Г класу ( кл.кер.Орленко І.В.). До акції підключилися і учениця  3- А класу Ярова Ярослава,  Крохмаль Ю.( 2-А клас), Рашков  Іван і Асланян  Тигран ( 4-Б клас), Асланян Амалія  ( 6-Б клас), Фоменко Ольга ( 5-А клас), Горкун Єгор (9-В клас). Велика подяка всім.

Нові книжки дуже сподобалися малим читачам бібліотеки, які кожної  перерви спішать взяти цікаву книжку.

Акція продовжується, тому сподіваємося на ще активнішу співпрацю класних керівників, учнів та батьків.