Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

      День безпечного Інтернету в Україні є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

       Педагоги Ізмаїльської гімназії №9 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області також долучаються до загальнонаціональних заходів для освітян та дітей і молоді.
В закладі вчителі інформатики проводять інтелектуальні ігри, змагання, конкурси, класні керівники – виховні заходи, присвячені цій темі.  Соціальний педагог та психолог  надали рекомендації щодо безпечного поводження в мережі у вигляді інформаційного стенду;  запропонували до перегляду відео-роліків, навчальні серіали, розвиваючі мультфільми.

Протягом тижня в закладі буде проведено ряд заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет.