Щира подяка

Добігає кінця 2025р., усі діти чекають подарунків від Святого Миколая чи Благодійників. Не обійшла своєю увагою наша благодійниця, Людина зі щирою душею, пані Тетяна  Павлюк, яка і цього разу надіслала бібліотеці гімназії великий пакунок з різноманітною сучасною літературою для дітей. Серед майже сотні книг багато науково-популярної,   художньої літератури, енциклопедії, комікси на різну тематику. Колектив гімназії щиро вдячний пані Тетяні за прекрасний і такий актуальний подарунок. Бажаємо їй  міцного здоров’я, миру, щастя .

Разом йдемо до перемоги!