ВБУ – 2025

Вітаємо переможців та міського конкурсу малюнків  на тему «Фауна водно-болотних угідь Придунав’я», який приурочений Всесвітньому дню водно-болотних угідь :

Смирнову Єлизавету,І місце, 8-г кл.

Бакаєва Тимура, ІІ місце,5-б кл.

Недельниченко Микиту,ІІ місце,5-д кл.

Маханькову Карину, ІІ місце,9-б кл.

Домущі Андрія, ІІ місце, 9-б кл.

Тарасову Злату, ІІІ місце, 9-д кл.

Чапкіну Ніколетту, ІІІ місце, 9-д кл.

Амбружевич Вікторію, ІІІ місце, 9-б кл.

Лисюк Дарію,ІІІ місце, 7-г кл.

Смирнову Варвару, ІІІ місце, 5-б кл.

Стойков Ігор, ІІІ місце, 5-б кл.

 

27 лютого 2025 року відбулася зустріч учнів 7 – х класів з інспекторами сектору служби освітньої безпеки Ізмаїльського районного відділу поліції  Головного Управління Національної поліції в Одеській області Стояновою А.Є. та Райчевою М.Х. на теми:

  1. Протидія вчиненню неповнолітніми тероризму та диверсій.
  2. Протидія боулінгу та домашньому насильству;
  3. Правила поведінки на кризі;
  4. Безпека в кіберпросторі.

Завершення акції «Подаруй бібліотеці книжку»

У гімназії завершилася уже традиційна акція «Подаруй бібліотеці книжку». За цей час пройшли презентації нових книг, зустрічі в бібліотеці, проводились виховні та патріотичні заходи, знайомство з бібліотекою, значно збільшилася кількість нових читачів. Всього подаровано 175 сучасних та класичних книжок українською мовою.

Щира подяка Плукчі  Кирилу, 6-а кл., Фаркашу Єгору, Марінову Глібу, Лунгу Крістіні,  учням 4-г кл., які поділилися своїми улюбленими книгами з бібліотекою.

Бібліотекарі вдячні всім, хто відгукнувся та взяв участь в поповненні фондів бібліотеки. Акція закінчилася, але двері бібліотеки відкриті для всіх бажаючих насолодитися спілкуванням з  новою книжкою або поділитися книгою з іншими. Завжди раді бачити читачів і гостей в бібліотеці.

 

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

21 лютого-День рідної мови

Сьогодні, коли Україна відстоює свою незалежність, мова стала одним із найважливіших символів національної єдності та опору. Використання української мови у публічному просторі, освіті, культурі та військовій справі є не лише ознакою патріотизму, а й потужною зброєю у боротьбі за власну ідентичність. Мовна свідомість є ключовим фактором, що допомагає згуртувати суспільство, зміцнити дух нації та підтримати українських воїнів.

Значення мови в умовах війни стало ще більш очевидним: вона об’єднує людей, формує національну самосвідомість і демонструє нашу стійкість перед викликами. Про це говорила сьогодні учитель української мови та літератури Сухарєва Тетяна Сергіївна  з учнями 8-А класу. Учні дійшли думки, що кожен, хто говорить українською, робить свій внесок у збереження та зміцнення української державності. Саме тому важливо продовжувати підтримувати українську мову, вивчати її, розвивати та передавати наступним поколінням.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

День Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, український народ вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Небесна Сотня – 107 загиблих учасників Революції Гідності, а також активісти Майдану, які загинули навесні 2014 року з початком російської агресії на сході України. Ця трагічна дата назавжди закарбована чорними літерами в українську історію.

Герої Небесної Сотні полягли за гідність, честь та свободу.
Пам’ять про Героїв Небесної Сотні живе в серцях усіх українців!
Низько схиляємо голови перед величчю їх подвигу.

Воля, закарбована в нашій історії

Сьогодні, 19 лютого, -День Державного Герба України. У цей самий день український парламент затвердив тризуб одним із символів нашої держави.

Уроки під назвою «Воля, закарбована в нашій історії» пройшли сьогодні у 8-х та 6-х класах. Учитель історії Іванова Олена Олексіївна розповідала історію нашого гербу. Дітям донесли, що цей наш символ доводить, що пройшовши крізь століття боротьби та поневолення ми змогли зберегти свою державу!

       РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Акція дарування книжок триває

У міжнародний день дарування книг об’єдналися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.  Із вдячністю підбиваємо підсумки проведення акції: всього подаровано понад 40 книг.

Щира подяка учням та класним керівникам, які були найактивнішими: Камбур Кирило, Куртєва Карина, 3-Гкл.; Тертіченко Ніколь, Мараховська Анна, 2-Б кл.; Красільніков Тігран, 4-Д кл.;  Арменчу Аріна, 3-Д кл.; Сясегова Аліса,  Карп Анна,  Мекшун Кирил, Стрілець Олександр, 3-в кл.;  Черкасов Даніель, Бугаєнко Діана,  Ренгач Таїсія, 2-в кл.; Чимшир Василь, 8-б кл.; Фоменко Ольга, 6-А кл.

Класні керівники 1-А кл.-Сидорова А.М., 4-Б кл.- Гордієнко І.М., 2-Д кл.; 2-Г кл.-Орленко І.В.;5-д кл-Станкова Т.М. організували колективне відвідання бібліотеки і  учні  подарували бібліотеці цікаві дитячі книжки.

Все активнішими читачами бібліотеки стають першокласники. Подарували книжки бібліотеці Бондар Артем, Каражеков Станіслав, 1-В кл.

Запрошуємо долучатися до акції «Подаруй бібліотеці книжку»  і учнів середніх класів. Адже книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчить жити, любити і працювати заради щастя, заради самих себе і своїх рідних.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Найтепліше книголюбське свято – День дарування книжок (14 лютого).

Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою та засновницею відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books, Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу: бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що в цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання. Адже книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчить жити, любити і працювати заради щастя, заради самих себе і своїх рідних.

14 лютого подаруйте книжки своїм особливим людям або нашій бібліотеці.

Книга в цей складний час для бібліотекарів – це один з найдорожчих подарунків.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

12