Вручення свідоцтв

17 червня 2024 у Ізмаїльській гімназії #9 пройшло урочисте вручення свідоцтв про базову середню освіту випускникам 9-х класів. З нового навчального року 140 учнів стануть до навчання у різних навчальних закладах міста. Бажаємо всім рівної дороги, мирного неба та міцного здоров’я для майбутніх звершень. Любі діти, ми пишаємося вами!!!

Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії

Щорічно 4 червня відзначають Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії. Його запровадила Генеральна Асамблея ООН. В Україні пам’ятну дату ― День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації, ― заснували у червні 2021-го року за рішенням Верховної Ради.

Війна в Україні триває з 2014 року. З того часу ı до 22 лютого 2022 року в Україні загинуло 152 дитини, а 146 зазнали поранень. Однак після повномасштабного вторгнення росіян ця цифра шокуюче збільшилась – наразі відомо про щонайменше 790 загиблих дітей внаслідок війни росії проти України. Це 790 вбитих всесвітів і згорьованих родин…

Біль за кожним втраченим життям не вгамують жодні слова втіхи. Але найстрашніше те, що держава-терорист, ледь не щодня забирає життя у тих, хто навіть не встиг його сповна почати — в дітей. Ворожі ракети й снаряди, свідомо націлені проти мирного населення, відбирають у нас майбутнє. Сотні маленьких українців мали змінити цей світ… Їх передчасно обірвані життя — наш вічний біль… Їх непрожиті долі — вічна мука їх рідних та близьких…

Учні гімназії разом з учителями в останні дні навчального року вшанували пам’ять загиблих ровесників, які назавжди залишилися учнями свого класу, бо вороги не дали їм закінчити та піти до наступного.

Вічна памʼять маленьким янголяткам, загиблим внаслідок збройної агресії рф проти України!