Дякуємо за книжки!!!

Сьогодні , в останній  день навчального року, бібліотекарі нашої гімназії підводять підсумки акції «Подаруй бібліотеці книжку». За час проведення  акції бібліотека отримала в подарунок близько 170 книжок для дитячого читання. До акції також долучилися учні випускних 9-х класів Кушнір Олеся, Кузнєцова Марія, учні 2-Г класу (кл.кер.Станченко Л.А.), 3-Б класу (кл.кер.Гордієнко І.М.),  Бражніков Віктор з 3-В класу, Федяєв В. із 3-Г класу, Долженков О. із 3-А  класу, Синиця А. із 1-Д класу. Дякуємо всім та запрошуємо взяти в бібліотеці нову книжку, насолодитися красою рідного слова під час літнього відпочинку. Двері бібліотеки завжди відкриті для всіх.

Свято Останнього Дзвоника

31 травня у Ізмаїльській гімназії  №9 пролунав Останній Дзвоник. Сьогодні ми випустили у майже доросле життя 140 випускників 9-класів. На наше свято завітав навіть котик Мурчик, щоб пересвідчитися, що наше майбутнє у надійних руках. Вітаємо всіх із закінченням навчального року! Бажаємо теплого і мирного літа!

 

 

Уроки незламності “Пам’ятаємо заради майбутнього”

Учні 3-8 класів гімназії №9 вшанували пам’ять полеглих ізмаїльців, відвідавши уроки незламності «Пам’ятаємо заради майбутнього» на виставці, присвяченій полеглим героям з м. Ізмаїл у будівлі діорами. Уроки незламності триватимуть до початку червня.

 

Виставка дитячого малюнку “Ніхто не вірить в перемогу так, як я!”

Протягом тижня, з 20 по 25 травня, учні 6 класів гімназії #9 відвідували виставку шкільного малюнку “Ніхто так не вірить у нашу перемогу, як я!” У Обласному центрі естетичного виховання імені Емілії Євдокімової. Це був чудовий спосіб провести час разом з однокласниками, поспілкуватися та помилуватися дитячими роботами.

 

Етніка: українські народні художні промисли

З метою посилити позитивний імідж України як незалежної держави зі стародавньою та автентичною культурою за кордоном та згуртувати громадян навколо збереження культурної спадщини всередині країни пропонуємо переглянути відеоролики за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1j0-uChORCh_TBS1b2xX4ge6j-YVXkeTI

Тиждень безпеки дорожнього руху

15 травня 2024 року в рамках Тижня безпеки дорожнього руху пройшла зустріч учнів 3 класів з представниками патрульної поліції міста Ізмаїл. Учні повторили правила дорожнього руху під час дороги до школи та додому, виконали вправи “Дорожні знаки” та “Регулювальник”, виконували ролі учасників дорожнього руху: регулювальника, водія, пасажирів та пішоходів.

 

Пам’ятаємо, вшановуємо Праведників народів світу!

14 травня Україна вшановує пам’ять українців, які, ризикуючи життям, рятували євреїв від нацистів під час Другої світової війни. Сьогодні повсюдно вшановують наших співгромадян, які  удостоєні Державою Ізраїль звання Праведника народів світу за порятунок євреїв від Голокосту, тобто нацистської політики знищення.

Україна займає четверте місце за кількістю Праведників, попереду лише Польща, Нідерланди та Франція. Цього звання удостоєні понад 2,6 тисячі осіб. Загалом Праведники народів світу походять більш ніж із 50 країн. Але на окупованій території України допомога євреям була набагато небезпечнішою, аніж в країнах Західної Європи, окупованих нацистською Німеччиною, оскільки гітлерівці знищували не тільки ту людину, яка допомагала, але й усю її родину.Під час Голокосту у Європі було знищено близько 6 мільйонів євреїв.

Про це сьогодні дев’ятикласникам  розповідала учитель історії Ковальова О.А. Затамувавши подих, учні слухали та порівнювали минуле та сучасне, шукали відповіді на питання, чому Україна знову рятує не лише себе, а й усю європейську спільноту.

12