В рамках патріотичного виховання молоді рій “Сміливі і Чесні” гімназії #9 взяв участь у міському етапі Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри “Сокіл (“Джура”)”. Серед етапів гри було пройдено: творчо-мистецький конкурс “Ватра”, “Стрільба з пневматичної гвинтівки”, “Муштровий впоряд”, “Рятівник”, “Таборування”, “Подолання військово-спортивної смуги перешкод”.

 

Акція «Подаруй бібліотеці книжку» триває

В гімназії триває акція «Подаруй бібліотеці книжку». Учні продовжують поповнювати бібліотечний фонд дитячими книжками, приходять цілими класами та індивідуально. Дякуємо учням 1-Г класу –кл.керівник Орленко І.В., та Яровому Захару із 5-А класу за активну участь.

Запрошуємо всіх учнів гімназії підтримати акцію та  принести книги  на українській мові , які зможуть подарувати радість  іншим.

Тиждень вакцінації 2024

Сьогодні, 23 квітня 2024 року, в Ізмаїльській гімназії № 9 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області відбувся захід «Щеплення – суперсила від кору», в рамках проєкту Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Бельгії за участі завідуючої Дунайського басейнового відділу Державної установи «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб  МОЗ  України» Євдокії Маринівни Мартинової. Зустріч відбулася з метою  формування в учнів уявлення про віруси та бактерії, ознайомлення учнів з основними методами захисту від інфекційних хвороб, розповіддю про поняття «вакцинація» та «щеплення» та їхні переваги.

Акція «Подаруй бібліотеці книжку»

Цьогоріч гімназія №9 активно оновлює бібліотечний фонд художньої літератури. Нещодавно завдяки небайдужим людям учні отримали понад 70 екземплярів сучасної та класичної  української та світової літератури, бібліотекарі організували презентації книг.    Учні початкових класів стають активними читачами шкільної бібліотеки.

З метою залучення учнівської та батьківської спільноти до поповнення фондів художньої літератури бібліотекарі гімназії організували акцію «Подаруй бібліотеці книжку». Уже є перші подарунки від учнів 1-х та 4-х класів. Дякуємо 1-Б класу –кл.керівник Кузменко Г.О., та Луніній Валерії із 4-А класу.

Запрошуємо всіх учнів гімназії підтримати акцію та віддати книги  на українській мові , які діти уже прочитали та бажають подарувати радість спілкування з книгою іншим.

 

Європейський тиждень імунізації 2024

18 квітня в Ізмаїльській гімназії №9 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області розпочалася інформаційна кампанія щодо “Європейського тижня імунізації 2024 року” з метою максимального охоплення плановими профілактичними щепленнями молодших школярів.

Вчителі та учні початкової школи гімназії №9 активно підключилися до цього заходу.

Презентація дитячої літератури

У бібліотеці гімназії № 9 пройшла презентація сучасної дитячої літератури. Особливу увагу приділили серії книг Галини Вдовиченко «36 і 6 котів». Про новинки дитячої літератури учасникам презентації розповідали Сібова Дар’я та Смирнова Варвара із 4-Б класу.

36 і 6 котів – саме стільки, не більше й не менше, хвостатих героїв Галини Вдовиченко – оселилося одного дощового вечора в помешканні пані Крепової попри її бажання. Але серце непоступливої господині до котів-безхатьків прихилила киця-сфінкс Баронеса. Ані пані Крепова, ані її племінник Стас навіть уявити собі не могли, чим обернеться вторгнення у їхнє маленьке помешкання 36 дорослих і 6 маленьких котів.

ТВОРЧО-МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС «ВАТРА»

Учасники рою “Сміливі і Чесні”взяли участь у творчо-мистецбкому конкурсі «Ватра»
I (міського) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2024. Переглянути відеоролик можна за посиланням нижче.