Виховуємо любов до української мови

Рідна мова є важливою складовою кожного народу, адже це не лише універсальний та доступний засіб комунікації. Саме у мові ми відображаємо унікальний характер, нашу ментальність та темперамент. Без мови свого народу суспільство втрачає потенціал для особистого розвитку, позбавляючись своєї неповторності.
Лише людям була дарована можливість спілкуватися за допомогою мови. Саме завдяки їй ми можемо порозумітися, переказати свої почуття, переживання. За допомогою рідної мови ми бережемо свою історію, передаємо нащадкам неоціненні скарби свого минулого і сучасного. скільки у мові відображаються процеси формування культури, її соціальні різновиди і міжнародні зв’язки, мовний матеріал є незамінним джерелом для вивчення культурного розвитку народу, це справжній дух нації, результат неповторності етносу. Тому мова є найбільшою цінністю кожного народу.

Так учителі української мови гімназії продовжують удосконалювати знання учнями української мови, прищеплювати їм не лише вміння спілкуватися українською, а й пишатися тим, що це наша мова, мова свободи, миру і поваги. На уроках в 6 класах учитель української мови та літератури гімназії Лисецька О.В. на кожному своєму уроці  виховує в учнів любов до життя, України та спонукає дітей удосконалювати володіння українською, дає можливість висловлювати свої думки на різні теми,  розвивати навички володіння усіма тонкощами чарівної співучої української мови.