Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

 

Піклуйтесь про ментальне здоров’я, використовуйте інструменти, які допоможуть дбати про внутрішній стан.

Щоб бути норм, треба звикнути, що деякі речі — теж норм, і не варто їх соромитися. Бережіть себе.

Приєднуйтесь до комунікаційних платформ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОГРАМИ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я, ініційованої першою леді України Олена Зеленська :

Спеціальна сторінка – http://howareu.com

Facebook – https://www.facebook.com/howareu.program

Instagram – https://www.instagram.com/howareu_program

YouTube – https://www.youtube.com/@howareu_program

Twitter – https://twitter.com/howareuprogram

Telegram – https://t.me/howareu_program

TikTok – https://www.tiktok.com/@howareu_program

День рідної мови

       Учні 7 класів, під керівництвом вчителя української мови і літератури Сухарєвої Тетяни Сергіївни, долучилися до створення проектних робіт з нагоди Дня рідної мови, який ми відзначаємо щорічно 21 лютого. Діти надихаються творчістю українських письменників та поетів, особливо тих, хто живе і працює в наш час.

20 лютого -День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Цього дня згадують трагічні події січня-лютого 2014 року, коли в ході Революції Гідності відбулися масові розстріли протестувальників. 20 лютого у центрі столиці, на Майдані Незалежності, загинуло найбільше активістів.

Офіційне число Небесної Сотні – 107 осіб. Це були люди різного віку, різної національності, різних професій та соціального статусу. Наймолодшим з них був Назарій Войтович – йому було всього 17. Найстаршому – Іванові Наконечному – 82.

Учитель історії гімназії Суйчімез В.Д. цього дня на уроках в 8-х класах розповіла та показала учням документальні кадри тих жахливих днів, як нагадування нам всім про ціну свободи та відповідальність за її збереження.

 

МАН -2024: обласний етап

  13 лютого 2024р. відбувся обласний етап (очний) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. За результатами заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт для участі в конкурсі за розділами «Постерний захист» та «Наукова конференція» була запрошена учениця 8-А класу нашої гімназії Рашкова Мілена. Мілена впевнено захищала свою роботу в секції «Історичне краєзнавство» на тему «Народні звичаї, свята і обряди села Кам’янка», справила враження на команду суддів, відповівши на їхні питання. Вітаємо Мілену та її наукового керівника Суйчімез В.Д., учителя історії гімназії, та бажаємо миру та творчої наснаги. Віримо в майбутні перемоги Мілени на науковій ниві.

06 лютого День Безпечного Інтернету

У світі відзначають День безпечного Інтернету. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
У всьому світі, День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і
координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії,
а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій
Європі.

До Вашої уваги корисні посилання з кіберпезпеки тут.

Виховуємо любов до української мови

Рідна мова є важливою складовою кожного народу, адже це не лише універсальний та доступний засіб комунікації. Саме у мові ми відображаємо унікальний характер, нашу ментальність та темперамент. Без мови свого народу суспільство втрачає потенціал для особистого розвитку, позбавляючись своєї неповторності.
Лише людям була дарована можливість спілкуватися за допомогою мови. Саме завдяки їй ми можемо порозумітися, переказати свої почуття, переживання. За допомогою рідної мови ми бережемо свою історію, передаємо нащадкам неоціненні скарби свого минулого і сучасного. скільки у мові відображаються процеси формування культури, її соціальні різновиди і міжнародні зв’язки, мовний матеріал є незамінним джерелом для вивчення культурного розвитку народу, це справжній дух нації, результат неповторності етносу. Тому мова є найбільшою цінністю кожного народу.

Так учителі української мови гімназії продовжують удосконалювати знання учнями української мови, прищеплювати їм не лише вміння спілкуватися українською, а й пишатися тим, що це наша мова, мова свободи, миру і поваги. На уроках в 6 класах учитель української мови та літератури гімназії Лисецька О.В. на кожному своєму уроці  виховує в учнів любов до життя, України та спонукає дітей удосконалювати володіння українською, дає можливість висловлювати свої думки на різні теми,  розвивати навички володіння усіма тонкощами чарівної співучої української мови.

Сита пташина – щаслива родина

Протягом січня у гімназії №9 проходила екологічна акція «Сита пташина – щаслива родина», метою якої було створення годівничок для підгодовування птахів у холодний період року. Діти разом з батьками виготовили багато годівничок, а в деяких годівничках вже побували перші гості. Акція проводиться вже не вперше і стала не тільки приємною традицією, а й корисною справою.

Людина тоді людина, коли допомагає меншим і слабшим!