Вітання!

Підведено підсумки обласного конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт II туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Суддівською колегією конкурсу відзначено високий рівень краєзнавчо-дослідницьких робіт, виконаних авторами. Робота учениці 8 класу Ізмаїльської гімназії № 9 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області Рашкової Мілени у розділі  «Із батьківської криниці»   посіла ІІ місце.

Вітаємо Рашкову Мілену  та її наукового керівника  Суйчімез Вікторію Дмитрівну з високим досягненням та бажаємо миру та творчої наснаги у Новому році.

22 грудня напередодні Різдва у Ізмаїльській гімназії #9 Солоха і Козак Козу водили та разом з дітьми щастя закликали. А також дітки початкової школи отримали подарунки від Святого Миколая.

 

Учні Ізмаїльської гімназії №9 з початковою школою взяли участь у конкурсі малюнків “Ніхто так не вірить в перемогу, як я!” Дякуємо усім, хто долучився!

16 днів проти насильства

В сучасному світі проблема насильства є нагальною та актуальною. Здавалося б, ми вже давно повинні були знайти ефективні шляхи вирішення цієї проблеми. Проте, життя свідчить про те, що боротьба з насильством є постійним викликом, адже вона вкорінена в різні сфери суспільства.

У гімназії № 9 м. Ізмаїл  минув тиждень присвячений акції “16 Днів проти насилля”.             В рамках акції  були проведені профілактичні  бесіди, година спілкування, квест-гра,             виховні години, тренінг, конкурс знавців,  які  висвітлювали різні аспекти насильства, включаючи його види, причини та способи подолання.  Кіяновська О.М. та Слюсар Н.С. акцентували увагу на тому, що виявлення насильства не означає слабкість, а вимагає мужності та рішучості відстоювати власні права та безпеку..

Спільні зусилля соціального педагога Кіяновської О.М., психолога Слюсар Н.С. та класних керівників 5-8 класів  виявилися ключовими в організації подій, спрямованих на виховання свідомих та сильних особистостей серед школярів.

Таким чином, проведені заходи у гімназії виявилися не лише цікавими, а й познавальними для учнів й стали важливим кроком у формуванні позитивного клімату, в якому школярі можуть вільно виражати свої думки, отримувати підтримку та разом допомагати у створенні безпечного середовища для всіх учасників навчального процесу.

Нещодавно представники Освітнього центру, створеного у межах у межах спільного проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Благодійного фонду «Вітри змін» за підтримки уряду Японії, відвідали Ізмаїльську гімназію № 9 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області. Вихованці гімназії отримали у подарунок набори з робототехніки та програмування. 

Робототехнічні навчальні набори дозволять запровадити STEM-практики в учбові програми по інформатиці і технологіям, а також в позакласній та позашкільній діяльності.

Вчителі інформатики та технологій розпочали створювати моделі за кроком 1 разом з учнями. Це  цікаво та для дітей незвично. Дитина не тільки розвиває творчі здібності, але й підтягує рівень знань з точних наук. Це сприяє розвитку інтелекту, пам’яті, уваги та фантазії, критичного, точного, логічного та інженерного мислення. Учні отримують ще одну важливу навичку – завжди доводити справу до кінця.

Дякуємо Освітньому центру за подарунки  та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Бобер – 2023

Результати участі Ізмаїльської гімназії № 9 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області  у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер – 2023”:

Всього 54 учня.

З них:
І місце ВІДМІННО – 6 учнів
ІІ місце ДОБРЕ – 29 учнів
Просто учасники – 19 учнів.

Але з них резерв 9 учнів – їм не вистачило пару балів до перемоги.

Вітаємо учнів  з перемогою та очікуємо дипломи від організаторів конкурсу!

Відмінний результат

 

Асланян Софія Карлєнівна 9 клас
Булгару Анастасія Романівна 9 клас
Заблоцька Анна Іванівна 8 клас
Коваль Андрій Олександрович 8 клас
Лисий Максим Ігорович 8 клас
Щербак Андрій Андрійович 9 клас
Добрий результат
  Кушнір Олеся Володимирівна 9 клас
Леонов Леонід Денисович 8 клас
Ігнатов Артем Юрійович 8 клас
Амбружевич Вікторія Миколаївна 8 клас
Бодня Дар’я Сергіївна 8 клас
Бринзарей Руслана Євгенівна 8 клас
Волошин Давид Валерійович 8 клас
Гармаш Владислав Вадимович 8 клас
Горбан Діана Віталіівни 8 клас
Добровенко Єгор Євгеновіч 8 клас
Зваричук Сергій Олександович 8 клас
Зибін Микита Вячеславович 8 клас
Козьма Олександра Дмитрівна 9 клас
Константинов Ростислав Михайлович 9 клас
Кривоус Дар’я Вікторівна 8 клас
Лавриненко Іван Олегович 8 клас
Матвейцев Андрій Сергійович 9 клас
Мокану Максим Васильович 9 клас
Морару Еріка Євгеніївна 8 клас
Ніколаєв Владислав Андрійович 9 клас
Пономаренко Анна Андріївна 8 клас
Таку Богдан Вікторович 8 клас
Терзи Дмитро Денисович 8 клас
Ткаченко Іван Іванович 8 клас
Ткаченко Вероніка Іванівна 8 клас
Філібойченко Кирил Сергійович 8 клас
Чепой Іван Сергійович 9 клас
Шубелик Поліна Павлівна 8 клас
Шуригіна Софія Євгенівна 8 клас
       

“Ніхто не вірить у нашу перемогу, як я!”

З метою розвитку у дітей почуття патріотизму, відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до Батьківщини, рідної мови та національної культури, моральної підтримки захисників України, виявлення і підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей з 1 по 10 грудня 2023 року Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації проводився конкурс малюнка «Ніхто так не вірить у нашу перемогу, як я!». Учні двох категорій (1 – 5 класи та 6 – 9 класи) Ізмаїльської гімназії № 9 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області прийняли участь в ньому. Хочеться поділитися деякими роботами наших вихованців.

Тиждень доброчесності

Ми всі хочемо жити в розвиненому середовищі, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності, справедливості та доброчесності. Для формування такого суспільства потрібно, щоб більшість його членів свідомо поділяли ці цінності. Виховувати їх треба починати з дитинства. Адже в школі діти активно вчаться спілкуватися з іншими людьми і будувати стосунки.

В рамках Тижня доброчесності з 27 листопада по 08 грудня 2023 року в Ізмаїльській гімназії № 9 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області відбулися заходи. Класні керівники провели пізнавальні виховні години спілкування«Скажімо доброчесності “ТАК!”», «Доброчесність  – це…», «Академічна доброчесність в навчальному закладі»,  «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕНІСТЬ
Що? Чому? Навіщо?»,  «Ваші знання – Ваш капітал»,  «Чесність і доброчесність», “Плагіат – освітня катастрофа”, на яких учні активно обговорювали різні ситуації та оцінювали правильність чи хибність вчинків, описаних у ситуаціях, пропонували власні принципи доброчесності, яких слід дотримуватись у школі та повсякденному житті.

Прагнемо жити в середовищі, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності.

Тож будьмо доброчесними!

 

У рамках акції “Національний тиждень читання” в гімназії № 9 була проведена казкова вікторина “У країні казок”, у ній взяли участь учні 2,3 класів.

Діти віртуально подорожували по країнах відомих усьому світу казкарів, знайомились з їх творчистю, а потім малювали свої враження від почутого. Учні 2-А та 2-Б класів зачитали власні вірші та казки.

Підростає майбутнє покоління талановитих письменників, які вже зараз за допомогою літератури розуміють, що добро завжди перемагає зло, і як треба жити у реальному світі

12