Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності писали 27 жовтня 2023 року, в День української писемності та мови, в нашій Ізмаїльській гімназії № 9 з початковою школою. Вже 23 роки поспіль українці в різних куточках країни пишуть радіодиктант. Мовний флешмоб в закладі організували вчителя української мови і літератури Лисецька Олена Вячеславівна та Германюк Євгенія Федосіївна і долучили до написання диктанту учнів 6 -х та 8 – х класів, адміністрацію та бібліотекарів гімназії. Їх відеозвіт можна переглянути на сайті закладу вище.
Але вчителі методичної лабораторії української мови та літератури Балицька Наталія Леонідівна, Нікіфорова Оксана Дмитрівна, Станкова Тетяна Михайлівна, Сухарєва Тетяна Сергіївна, Шульга Жанна Юріївна не залишилися осторонь цієї події зі своїми вихованцями.

Писали родинами, перед телефонами та ноутбуками, і, навіть, за кордоном.

Кожному з нас, хто дбає про свій інтелект і свою духовну культуру, потрібно постійно працювати над мовою і ніколи не треба думати про те, що вивчивши мову в школі, ви отримали фундамент на все життя. Ми завжди повинні відчувати мову, розуміти, що мова – це внутрішній світ нашої нації, це основа, яка дає нам можливість не тільки спілкуватися, а й відчувати себе українцями.

Відрадно бачити, що родина Ізмаїльської гімназії створила свій власний осередок єднання, адже  для написання диктанту зібралися усі охочі  – різні за віком, в різних куточках нашого міста, країни, або на територіях інших країн, але одностайні  у прагненні бачити Україну єдиною.

Міжнародний місячник шкільних бібліотек

Щорічно 1 до 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек в нашому закладі проводиться Всеукраїнський місячник інформаційно-бібліотечного центру гімназії .

Бібліотекарі  центру  в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» провели ряд заходів,спрямованих на втілення основних положень «Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України», привернення уваги до питання патріотичного виховання у нашій державі, розкриття виховної функції шкільної бібліотеки, об’єднання зусиль педагогічного колективу і бібліотеки щодо розвитку патріотизму зростаючої особистості.

В інформаційно-бібліотечному центрі гімназії створена книжкова виставка  «Моє рідне місто», бібліотекарі провели з учнями 3 класів заняття з бібліотворчості «Читаємо, малюємо, граємо», на якому діти показали своє розуміння патріотизму, любові до рідного міста. Дуже цікавою виявилася для учнів 5-6 класів краєзнавча подорож «Таємниці підземного Ізмаїлу». Учні знайомилися з історією виникнення міста, захистом його від ворогів, були здивовані тим, наскільки широко були розвинені підземні ходи і сховища, що використовувалися для захисту від ворожих нападів, зберігання зброї тощо. Для учнів усіх класів проводилися бесіди «Дякуємо ЗСУ», «Ми разом», створили колаж «Вірю в твоє майбутнє, Україно!»

Проведені заходи сприяли утвердження громадянських цінностей, вихованню почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції, що є одним із найважливіших пріоритетів закладу освіти. До цієї важливої місії і долучилися  бібліотекарі гімназії.

ВЕСЕЛКОВІ ФАРБИ Алфьорової Софії

У відділі мистецтв Центральної дитячої бібліотеки відкрилася виставка юної художниці Алфьорової Софії. Дівчинка навчається в гімназії №9 та в школі мистецтв ім. Сергія Малаховського на художньому відділені. Презентація виставки «Веселкові фарби» зібрала чимало маленьких читачів та їх батьків. Алфьорова Софія вже неодноразово брала участь у регіональних конкурсах та міжнародній виставці. Але це тільки перші кроки юної художниці до чарівного світу мистецтва. Адже, через роботи митець ділиться своїм баченням світу, висловлює свої емоції за допомогою художніх образів і кольорів.

Посвята в козачата

11 жовтня у гімназії №9 пройшов традиціний захід – Посвята першокласників у козачата. Діти пройшли декілька інтелектуальних та творчих випробувань в ігровій формі: складали пари слів, шукали зайві слова, складали портфелі та знаходили відмінності на малюнках. Час занять пройшов весело та з користю!

Розпочато атестацію педагогічних працівників

09 жовтня 2023 року відбулося перше засідання атестаційної комісії Ізмаїльської гімназії № 9 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області.  Комісія затвердила список педагогічних працівників, які будуть атестуватися в 2023 – 2024 навчальному році.

ПІБ Предмет  , який викладає, або посада Рік та результати попередньої атестації На що претендує під час атестації
1 Беркуца Олена Василівна Англійська мова 2019, вища вища,старший учитель
2 Беркуца Лариса Василівна Англійська мова 2019,вища,старший учитель вища,учитель-методист
3 Бурлак Тамара Андріївна Предмети початкової школи 2019,вища,учитель-методист вища,учитель-методист
4 Попазова Олена Георгіївна Предмети початкової школи 2019, вища, старший учитель вища,старший учитель
5 Запорощенко Вікторія Степанівна Предмети початкової школи 2019, вища,учитель-методист вища,учитель-методист
6 Слюсар Наталія Сергіївна Практичний психолог 2019, вища вища
7 Школяренко Ольга Михайлівна Англійська мова 2019,   перша вища
8 Лисецька Олена В,ячеславівна Українська мова і література 2019, вища вища,старший учитель
9 Малюх Людмила Вікторівна Біологія, хімія 2019, вища, старший учитель вища,старший учитель
10 Константинова  Катерина   Степанівна Математика 2019, вища вища,старший учитель
11 Осика Тетяна Сергіївна Педагог-організатор 2019,  друга перша
12 Баланаєва  Лідія Ігорівна Англійська мова вперше друга
13 Смирна Інна Іванівна Технології , трудове навчання 2004, друга перша
14 Соколюк Оксана Леонідівна Асистент учителя вперше, 10 розряд 10 розряд
15 Ткаченко Алла Геннадіївна Асистент учителя 2016, 11 розряд 12 розряд

Всеукраїнський урок єдності

Національний проєкт з медіаграмотності МКІП «Фільтр» та Суспільне організовують Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів з усієї України!

👩🏻‍💻 Урок транслюватиметься на телеканалі Суспільне Культура та на YouTube-каналі Перший 6 жовтня о 12:00.