1 жовтня Україна вперше відзначить нову дату День захисників і захисниць України. Усіх, хто б’ється заради держави. Усіх, хто додає сили Україні. Усіх, хто віддав своє життя заради України.
Цієї неділі вперше вся Україна на хвилину зупиниться, щоб мовчанням вшанувати подвиг наших людей, які загинули, захищаючи нашу державу та українців. Вони билися заради нас, щоб ми могли вільно жити.
1 жовтня 9 година ранку – це час, коли вся країна зупиниться: усі міста, машини, люди у хвилині мовчання аби віддати шану всім, хто загинув, боронячи нашу країну. Запрошуємо всіх зупинитися, щоб мовчанням вшанувати світлу пам’ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.
Хвилина шани. Хвилина мовчання. Та вічна пам’ять про наших полеглих захисників і захисниць. Ми ніколи не забудемо їхню самопожертву.
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Велоестафета “Їду за Україну”

20 вересня у рамках місячника “Увага! Діти на дорозі” та Тижня громадянського суспільства в гімназії #9 пройшла велосипедна естафета “Їду за Україну”. Участь у міні-змаганнях взяли учні 5-6 класів: Буйновський Ярослав (І місце серед 5 класів), Лукінов Данило, Коцофан Микола, Хотиненко Тимофій, Яшков Артем (І місце серед 6 класів), Мустіпан Анна, Мінов Володимир, Конц Максим. Також учасники пригадали правила дорожнього руху для пішоходів і велосипедистів, звернули увагу на те, як правильно перетинати дорогу, під час руху на велосипеді.

Бесіда про мінну безпеку

14 вересня у гімназії #9 пройшла цікава зустріч учнів 5-6 класів з інспектором ДСНС Гошкодер Наталією Володимирівною. Діти дізналися про вибухонебезпечні речовини, їхні види та особливості; вивчили правила поводження з підозрілими предметами; переглянули відеоролики про роботу пожежних під час ліквідації пожежі та наслідків ракетних обстрілів.