22 березня – Всесвітній день води (Всесвітній день охорони водних ресурсів) (World Water Day)

Щорічно, 22 березня відзначається Всесвітній День Води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. У всіх країнах світу акцентується увага на дбайливому ставленні до водних ресурсів.

До цього дня в Ізмаїльській гімназії № 9 з початковою школою вчителями природничих дисциплін  були проведені різноманітні заходи, спрямовані на поглиблення знань учнів про воду, її властивостей, її значення та дбайливого ставлення до неї.

Учні 6 класів разом з вчителем географії Ігнаткіной Тетяною Вікторівною розширили уявлення про роль води в житті людей, поглибили знання про водні ресурси, закріпили знання про функцію води в організмі.

А для учнів 5-х класів Тетяна Вікторівна провела природничу вікторину, яка допомогла учням закріпити свої знання з зазначенної теми, а вчителю – перевірити рівень засвоєнних знань.

Вчитель біології Тіторенко Сергій Миколайович разом із шостикласниками склали пам’ятку бережливого ставлення до води в рамках уроку “Кожна краплина має значення”.

Для учнів 7 класу вчитель фізики Андрулайтіс Ольга Йосипівна підготувала  інформаційні матеріали з метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності учнів  щодо проблем, пов’язаних з раціональним використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів, приверненням уваги до проблем, повязаних з водними ресурсами.

А вчитель географії Пєткова Олена Лазарівна разом з учнями  7-х та 8-х класів розвязували проблемне питання сучасності “Чому необхідно економити воду?”

 

Для учнів 11-х класів вчитель біології Попелюх Ганна Василівна провела міні- лекцію – презентацію “Забруднення водного середовища і екологічні хвороби людства”.

День 22 березня дає унікальну можливість нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишного середовища і розвитку суспільства. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння як проблем, так і шляхів їх подолання у цій сфері. Для досягнення позитивних результатів необхідно перетворити слова на зобов’язання і дії, чим постійно займається педагогічний колектив гімназії № 9 м. Ізмаїл.

Бережіть воду – піклуйтеся про майбутнє!