Мови-це важливо

Сьогодні, 21 лютого 2023 року, відзначається Міжнародний день рідної мови. Цього дня всі українці віддають шану своїй рідній мові, незважаючи на війну. День рідної мови відзначає кожна людина, яка усвідомлює , що мова є надбанням людства. Відзначили цей день і в гімназії №9 . Учні 11-А класу із поглибленим вивченням української мови разом із учителем української мови та літератури Нікіфоровою О.Д. провели флешмоб «Мова-серце нації», читали вірші про рідну мову, свої власні твори про мову, ділилися думками про роль рідної мови в житті кожної людини. А учні 6 класів разом з учителем української мови та літератури Сухарєвою Т.С. переглядали відеоролик, з якого дізналися багато цікавого про цей день. Учні розуміють, що рідну мову треба берегти, бо без мови ,як без сонця , людина не може існувати. І українці це розуміють. Тому така шана рідній мові.

Поповнюємо методичну скарбничку

Школа – це маленька дивовижна країна, в якій живуть такі ж дивовижні люди, які звуться вчителями.
Це вони кожен день відкривають шлях до таємниць, за будь-яких умов проводять уроки, підвищують свою професійну майстерність, діляться порадами та знаннями.
Власний досвід кожного педагога – безцінний скарб. Наші вчителі діляться здобутками зі своїми колегами та педагогами України.
Вчитель географії Ігнаткіна Тетяна Вікторівна є активним учасником Всеукраїнського руху вчительського партнертсва та взаємодопомоги. Розробки уроків, презентації педагога можна знайти в найбільшій в Україні бібліотеці освітнього проекту “Всеосвіта”.
Ми вітаємо Тетяну Вікторівну з отриманням сертифікатів, подяк, грамот за ефективне використання інформаційних технологій в педагогічній діяльності та за вагомий внесок у розвиток української освіти.



День Тризуба

19 лютого – день Тризуба. Сьогодні на уроці історії разом з учителем Суйчімез В.Д. учні 5 класів дізналися більше про історію державного символу, його давнє походження і силу, яку він в собі несе.

У гімназії #9 щастя шукали

Сьогодні, 14 лютого, у гімназії #9 щастя шукали. І знайшли. У нас багато щастя. Сьогодні діти і вчителі мали змогу отримати мотиваційне пророцтво. Сподіваємося, що серденька з передбаченнями створили приємний настрій на весь день.

 

Уроки безпеки у гімназії

Протягом тижня з 6.02 по 10.02 у гімназії №9 знову проходили уроки безпеки. Учні 3, 4, 5 класів спілкувалися з представниками ДСНС та патрульної поліції; дізналися, як слід поводитися з вибухонебезпечними речовинами та невідомими речами, залишеними без догляду; про те, для чого потрібен вогнегасник та як його використовувати. Також говорили про безпеку під час руху дорогою до школи та назад і виготовляли флікери, щоб бути помітними на дорозі в темну пору доби.

7 лютого – День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

       Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

      День безпечного Інтернету в Україні є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

       Педагоги Ізмаїльської гімназії №9 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області також долучаються до загальнонаціональних заходів для освітян та дітей і молоді.
В закладі вчителі інформатики проводять інтелектуальні ігри, змагання, конкурси, класні керівники – виховні заходи, присвячені цій темі.  Соціальний педагог та психолог  надали рекомендації щодо безпечного поводження в мережі у вигляді інформаційного стенду;  запропонували до перегляду відео-роліків, навчальні серіали, розвиваючі мультфільми.

Протягом тижня в закладі буде проведено ряд заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет.

Тиждень водно-болотних угідь

З 30 січня по 03 лютого в гімназії №9 проходили  заходи з нагоди Всесвітнього Дня водно-болотних угідь. Вчителі біології, хімії, фізики, географії та бібліотекарі підготували та провели тематичні заходи, спрямовані на агітацію бережного ставлення до природи рідного краю.

12