Це Голокост – всього одне лиш слово,

Та його сенс – пекучий болі жар,
Вбивали всіх!.. старого і малого,
мало хто життя порятував

           27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами.

Починаючи з середини ХХ ст. слово «Голокост» стало загальновживаним по відношенню до хвилі терору проти єврейського населення, розпочатого Гітлером, та винищення нацистами під час Другої Світової війни євреїв та інших народів Європи.

З приводу Дня пам’яті жертв Голокосту працівниками бібліотечно-інформаційного центру гімназії №9 підготовлена тематична виставка «СВІЧА ГОЛОКОСТУ НЕ ЗГАСНЕ» .  А на уроках історії України в 5 класах вчитель Суйчімез В.Д.   проведела бесіди «Ціна чужої війни» з  дітьми  про  трагедію. Діти прослухали  коротку  розповідь про Холокост, з  якої дізналися, що  означає це вбивче слово, вшанували пам’ять   невинно убієнних, переглянули принесені документальні фотографії тих  часів,ознайомилися з принесеними книгами.

         На завершення учень прочитав  вірша під  назвою «Бабин Яр» , що присвячений минулим подіям. В болем, сумом і жалем  в очах і Душах  діти подумки підсумували  

Вступ – 2023

20 січня 2023 року, у Міністерстві освіти і науки України відбувся брифінг щодо узгодженої МОН, Комітетом ВРУ з питань освіти, науки та інновацій і УЦОЯО моделі вступу до закладів вищої освіти у 2023 році.

На основі інформаційних матеріалів 27 січня 2023 року заступник директора Добровенко Т. І. провела зустріч з випускниками 11-ї класів.

Vstup.2023-20.01.2023

29 січня – день пам’яті Крут

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Здавалося б, минуло так багато років з того часу, а тема боротьби за свою незалежність і досі гостра й актуальна для нас.
Не дають можливості забути про відчайдушний подвиг молодих українців під Крутами і учні Ізмаїльської гімназії № 9 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області. Вчителі історії провели невеличкий історичний екскурс у далекий січень 1918 року, коли й відбулися ці страшні, криваві й болючі для українців події……
Учні 9 – х класів 27 січня 2023 року, відвідали Бібліотечно-інформаційний центр, де було проведено годину пам’яті « Бій під Крутами  –  подвиг в ім’я України».
Мета заходу ознайомити учнів із подіями, які сталися у січні 1918 року на станції Крути, виховувати інтерес і повагу до історичного минулого своєї країни, сформувати уявлення про обов’язок, мужність, героїзм.
У бібліотеці учні переглянули виставку літератури, яка присвячена визвольним подіям та героям битви під Крутами.

“Бебрас – 2022”.

В кінці минулого року учні нашої гімназії взяли активну участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерного мислення ” Бебрас- 2022″.

Сертифікати за відмінні, успішні та добрі результати отримали: Бугайчук Олексій,5 клас; Малюх Тетяна, 6 клас; Константинов Ростислав, 8 клас; Налапко Роман, 9 клас; Реутова Ольга, 11 клас; Мустіпан Анна, 5 клас; Гончарова Антоніна, 7 клас; Марков Артем,7 клас; Чепрас Артем, 11 клас; Коломієць Віктор, 9 клас; Маркова Марина, 4 клас; Константинова Аліна,5 клас; Фоменко Аліна,8 клас; Кульча Андрій,4 клас; Демченко Анна,5 клас; Попов Віктор,6 клас; Савченко Ганна,11 клас; Ткаченко Максим,6 клас.

Подяку від організаторів Міжнародного конкурсу ” Бебрас-2022″ за популяризацію знань з інформатики серед учнівської молоді та залучення школярів до Міжнародного конкурсу ” Бебрас-2022″ отримала вчитель інформатики вищої категорії Талмацька Тетяна Миколаївна.

Вітаємо всіх призерів!

Техніки підтримки психологічного здоров’я

Психологічне здоров’я людини, зокрема дитини є вкрай важливим, особливо  в умовах невизначеності, тривоги та стресу.

Психологічна служба гімназії № 9  запропонувала  учасникам освітнього середовища  швидкі дієві техніки як  підтримувати здоровий психологічний стан в  критичних умовах.

Розпочався навчальний процес ІІ семестру.

9 січня 2023 року в Ізмаїльській гімназії 9 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області почалися навчальні заняття другого семестру.
Учні 1,2,4,5,9 та 11 класів навчаються за змішаною формою навчання, а 3,6,7,8 – дистанційно.
Бажаємо всім успіхів!