Підсумки олімпіад та конкурсів у 2022-2023 н.р.

Підбито підсумки участі команди гімназії в ll (міському) етапі предметних олімпіад та творчих конкурсів. Незважаючи на складні умови для підготовки, учні гімназії були активними учасниками та вибороли призові місця.

Вітаємо Мінчеву Єлизавету, ученицю 9-в класу, за lll місце в олімпіаді з історії України;

Лобач Віолетту, ученицю 9- г класу, за lll місце в олімпіаді з технологій, Омельченка Микиту, учня 9- д класу , за ll місце в олімпіаді з технологій, Вєтрову Аліну, ученицю 4- в класу, за ll місце в Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика. Вітаємо також і вчителів,які їм допомагали: Суйчімез В.Д., Смирну І.І., Шаповалова О.В. та Кузменко Г.О.

Віримо у вашу подальшу творчу працю.

Шановні мешканці міста!

На ваші коментарі в соціальних мережах повідомляємо наступне:

  • на виконання плану виховної роботи Ізмаїльської гімназії № 9 на 22 грудня було заплановано театралізоване привітання всіх учнів початкових класів з Новим роком;
  • тому подарунки міського голови, отримані 20 грудня, зберігалися в гімназії і їх було вручено дітям сьогодні, 22 грудня;
  • учні, які сьогодні відсутні в гімназії, отримають подарунки завтра, 23 грудня;
  • інші подарунки, які вручалися дітям на День Святого Миколая 19 грудня, було придбано виключно з ініціативи батьків, адміністрація гімназії до цього відношення не має.

 

 

З повагою директор гімназії                                                          Василь БЕРКУЦА

Новорічні вітання

Сьогодні, 22 грудня, до учнів початкових класів гімназії #9 завітали Апельсинка, Сніжинка і Добрий Чарівник. Казкові герої вручили учням подарунки від міського голови. Бажаємо всім щасливих свят, здоров’я та миру!

 

“Підсумки акції “Янголи святого Миколая”

З 5 по 19 листопада у гімназії №9 проходила акція «Янголи Святого Миколая». Метою акції було – зігріти воїнів, які захищають Україну на передовій. Ми всі разом зібрали кошти та придбали 11 комплектів термобілизни  та медичні препарати від застуди. Найближчим часом посилка буде доставлена у пункт призначення.

День Святого Миколая в гімназії № 9

Сьогодні у шкільній  бібліотеці учні 1 -2 класів зустрічали Святого Миколая. Діти привітали гостя піснями, віршами, малюнками. Яскраві почуття свята  залишаться у малечі на цілий рік, бо найбільше в житті – це творити ДОБРО!

Тиждень доброчесності

В Ізмаїльській гімназії з 1 по 9 грудня на виконання плану роботи було проведено Тиждень доброчесності. Відбулися години спілкування на теми доброчесності та антикорупції. Найактивніше заходи відбулися в 9- д класі( Талмацька Т.М.), 6- а класі( Сухарєва Т.С.), 11- б класі( Попелюх Г.В.), 11- в класі( Гончарова Т.О.), 7- д класі ( Малюх Л.В.), 6- в класі(Рибнікова М.Г.). В бесідах було обговорено і враховано виклики сьогодення та формування навичок безпечної та доброчесної поведінки у воєнний час.

День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

На уроках хімії вчителем Добровенко Т. І. для учнів 8-х класів були проведені інформаційні хвилини з метою вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на  Чорнобильській АЕС.

Це день людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС 4-го енергоблоку.

Сьогодні наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму.

Зараз, коли Україна чинить спротив російському вторгненню, а окупанти погрожують усьому світові новою ядерною катастрофою, подвиг українських ліквідаторів набуває особливої ваги. Україна як ніхто знає ціну радіаційної безпеки і зробить усе, щоб нічого подібного до Чорнобильської катастрофи більше не сталося.

Вітаємо переможця МАН.

Вітаємо Булгару Анастасію, ученицю 8- А класу та її наукового керівника Пєткову О.Л., з перемогою в першому етапі науково- дослідницьких робіт в секції “Гідрології”. Бажаємо успіхів та перемоги в обласному етапі.

 
Про Григорія Сковороду по-сучасному

Григорій Сковорода ― найвідоміший український поет і філософ, при згадці про нього завжди виринає знаменита  фраза: «Світ ловив мене, але не спіймав». Цього року виповнилося 300 років від дня його народження.   Сковорода ― актуальний до сьогодні, а його постать оповита чутками, легендами та домислами. Сучасні літературознавці, філософи, письменники намагаються переосмислити постать Григорія Савича та його творчість.

В такому дусі і пройшов урок –знайомство з життям та творчістю Сковороди в 9-Б класі, який провела вчитель української мови та літератури вищої категорії Ж.Ю.Шульга. Дев,ятикласники були вражені побаченим і почутим. Для них Сковорода з пам’ятника перетворювався на сучасну цікаву особистість,  із якою хочеться спілкуватися та про яку цікаво дізнатися більше.

А вчителька  доповнила образ ще кількома фактами з біографії: володів сімома мовами, навчався у престижному українському університеті, багато подорожував Європою та Україною, читав лекції в Харкові та Переяславі… Розмірковував про сенс життя, про важливість вибору заняття, яке буде приносити задоволення, не їв м’яса й багато ходив пішки.

Учні із неприхованою зацікавленістю слухали вчительку та ділилися враженнями про визначного та такого сучасного Сковороду, що змусив їх замислитися над їхнім життям в нелегкий для України час.

Акція «Синя стрічка- проти конфліктів та непорозуміння».

В рамках проведення декади «16 днів проти насильства» практичний психолог Слюсар Н. С. та соціальний педагог Кіяновська О.М. з учнями 2-го класу  провели акцію «Синя стрічка- проти конфліктів та непорозуміння».

Синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися і захищати дітей від проявів насильства.

Долучившись до акції, учні таким чином підтримали протест проти зла, конфліктів, образ, непорозуміння та зрозуміли, що  головним чинником  успіху й щастя є порозуміння, людяність, повага.

12