Міський етап

Нещодавно відбувся міський етап Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, в якому приймали участь учні нашої гімназії.

Вітаємо призерів: Асланян Амалію (3 місце) та Брашкіна Андрія (2 місце). Молодці!

Увага! Поновлення акція “Подарунок для героя”

До уваги вчителів, батьків, учнів! З 21 листопада по 1 грудня у нашій гімназії знову проводиться акція “Подарунок для героя”. Приймаємо сувеніри, обереги, малюнки учнів для військових, які перебувають на передовій. Роботи будуть передані військовим до Дня ЗСУ, який відзначається 6 грудня. Дитячі роботи можна приносити секретарю школи до 1 грудня.

Акція “Нагодуй та підтримай безпритульних тварин взимку”

З 1 по 17 листопада в Ізмаїльській гімназії #9 проходила традиційна акція “Нагодуй та підтримай безпритульних тварин взимку”. Всі ми знаємо, що тварини живуть з нами поряд і потребують нашої постійної підтримки, турботи та догляду. Безпритульним тваринам у цьому плані не пощастило найбільше. Але ми, люди з “великим серцем”, маємо допомагати цим бідосям виживати на вулиці, тому вчителі, учні та батьки нашої гімназії зібрали корм, крупу та інші необхідні речі. І сьогодні, 17 листопада, ми передали допомогу представникам міських зоозахисних організацій “Котопес”, “Чотири лапи” і “Міка”. Цього року акцію було проведено напередодні Всесвітнього Дня домашніх тварин, який відзначається щороку 30 листопада – це як символ того, щоб кожна безхатня тваринка стала домашньою. Таким чином, ми не тільки допомагаємо тваринам, але й, найголовніше, розвиваємо в наших дітях почуття відповідальності за живих істот й вкотре нагадуємо, що ми всі маємо піклуватися і любити землю, на якій живемо.

Підсумки Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Протягом жовтня учні та вчителі гімназії №9 брали участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек «В нас єдина мета – Україна свята,  нездоланна ніким і ніколи!». Серед заходів було проведено конкурси малюнків, виховні бесіди, дискусії, тематичні вікторини тощо. Учні навіть самостіно складали вірші про Україну, а бібліотекарі Широковаї І.О. та Янкович І.Г. підготували відеоролик про рідне місто Ізмаїл “Ми разом!”.

Наказ про підсумки місячника бібліотек