Готуємося до МАН

Вчора, 26 жовтня, учениця 8-А класу нашої гімназії Булгару Настя разом зі своїм науковим керівником Пєтковою О.Л. взяла участь  в обласній науково-практичній конференції “Географія та геологія: наука та патріотизм”.

Настя презентувала свою роботу “Шкідливий вплив воєнних дій на екосистему Чорного моря”. Робота є важливою та дуже актуальною. Від учасників та організаторів конференції Настя отримала слово подяки та побажання успіхів у подальшій рооботі.

Настя, молодець! 

Посвята першокласників у козачата

20 жовтня в Ізмаїльській гімназії #9 з початковою школою у перервах між повітряними тривогами було проведено традиційне свято – “Посвята першокласників у козачата”, де учням було розказано про козаків, захисників нашої землі, і Захисників України сьогодення. Також діти отримали емблеми “9 СІЧ” – символ гімназії, які вклеїли до своїх щоденників спостереження. Адже, сьогодні лави громадян, які люблять свою країну і поважають її історію, поповнилися на 139 учнів.

 

Ми разом!

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек “В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!” бібліотекарі Ізмаїльської гімназії №9 з початковою школою Янкович Ірина Григорівна і Широкова Ірина Олександрівна створили відеоролік “Ми разом”. Переглядаючи цей відеоматеріал, розумієш, що, в такий нелегкий час для нашої країни і нашого народу життя триває: усі з нетерпінням чекають Перемоги і вірять в силу ЗСУ, але, наближаючи цю щасливу мить, люди одружуються, діти народжуються, школярі малюють і пишуть листи Захисникам. І навіть природа, ніби завмерла в своїй осінній ізмаїльській красі, в очікуванні Миру… Наближаємо Перемогу разом!

Матеріали стосовно відзначення Дня захисників і захисниць та 80-річчя УПА

Матеріали стосовно відзначення Дня захисників і захисниць та 80-річчя УПА. Наразі це питання актуальне постійно, а не лише 14 жовтня, тому, матеріали можна використовувати під час бесід протягом року.

Презентація-УПА_07.10.2022-2

Інформ.матеріали_УПА_80

Подарунки для Героїв

Ізмаїльська гімназія #9 долучається до онлайн-челенджу “Подарунки для Героїв” до Дня захисників і захисниць України, який відзначається 14 жовтня. Учні, батьки та вчителі закладу виготовили патріотичні сувеніри, намалювали плакати та зібрали смаколики, які будуть відправлені воїнам ЗСУ.