Останній дзвоник – 2022

Ось і увійшов до історії черговий навчальний рік. Був він дуже нелегким для всіх нас… Але життя триває, і ми знову проводжаємо зі стін рідної школи наших подорослішалих (і не дуже) випускників і сподіваємось тільки на краще! На жаль, провести свято “Останнього дзвоника” ми зараз можемо лише у такій формі. Вітаємо всіх! Приємного перегляду та позитивних емоцій! МИРУ нам усім!

 

1 червня – День захисту дітей

1 червня – День захисту дітей.

Конвенція ООН про права дитини — міжнародний правовий документ, що визначає права дітей і є першим і основним міжнародно-правовим документом обов’язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини.

Дитина народжується і вже з цього часу має права. Право на сім’ю – одне з першочергових прав. В умовах воєнного стану це питання стало ще більш актуальним.

День вишиванки

Вишиванка здавна вважається оберегом для тіла і душі українця. Цього року день вишиванки припадає на 19 травня, тому учні ЗОШ №9 разом з батьками взяли участь у фотофлешмобі «Одягни вишиванку, Україно моя!». Також ми долучаємося до освітян Одещини #Освіта_Одещини_у_вишиванці. А хто не має вишиванки – той створив малюнок ідеальної української сорочки!Бажаємо усім миру та злагоди!

До уваги випускників 9-х класів та їх батьків

СЗОШ №1 оголошує набір на навчання на профільний рівень повної загальної середньої освіти (10-ті класи) для учнів міських закладів освіти:
1) Іноземної філології (англійська мова) – 15 осіб;
2) Математичний – 30 осіб;
3) Української філології – 30 осіб.
Відбір та зарахування учнів до 10-го класу буде здійснюватися на основі результатів навчання за 9-ий клас.
У цьому році конкурсне випробування скасовується!
Термін подачі паперових заяв – з 02 травня по 15 червня включно.
До заяв також необхідно додати такі документи:
1. Копію свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу;
2. Оригінал або копію медичної довідки №086-1/о;
3. Оригінал або копію свідоцтва про базову середню освіту (за наявності);
4. Табель успішності за 9 клас;
5. Інші документи, які підтверджують рівень успішності навчання за 9 клас (грамоти за перемогу в учнівських предметних олімпіадах, конкурсах робіт МАН, мовних конкурсах тощо).
Графік роботи приймальної комісії:
Понеділок-п’ятниця з 9.00 до 14.00

До уваги випускників 9-х класів та їх батьків

Спеціалізована загальноосвітня школа № 16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови міста Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області здійснює набір до 10-х класів  з українською мовою навчання на 2022/2023 навчальний рік за такими профілями:

Іноземна філологія (німецька та англійська мова)

Українська філологія ( іноземна мова – англійська)

Фізико-математичний (іноземна мова – англійська)

Прийом документів буде здійснюватись з 01.06 по 15.06.2022 року з 09.00 до 12.00 години (канцелярія по вулиці Авраамівській, 102).

Перелік документів :

Заява

Табель успішності за 9-й клас (або виписка оцінок, завірена адміністрацією школи)