Різдвяні подарунки від міського голови

24 грудня, саме перед початком канікул, учні 1-4 класів ЗОШ № 9 отримали новорічні подарунки від міського голови Андрія В’ячеславовича Абрамченка. Такий сюрприз став щирою несподіванкою для всіх дітлахів, Різдвяні подарунки завжди наближують до зимового відпочинку, і  тепер канікули будуть ще більш жаданими. Вітаємо всіх з прийдешніми святами, бажаємо міцного здоров’я, добробуту та світла у ваших домівках.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23 грудня, у ЗОШ №9 учнів привітали Санта Клаус, його вірний друг Олень, вітамінна морквина і пухнастий сніг, який погрожував усіх заморозити. Під час привітання жоден учень не постраждав.

Вітаємо всіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом! Бажаємо міцного здоров’я, добробуту та тепла у ваших домівках.

Нагородження учасників олімпіад та творчих конкурсів

20-21 грудня, до учнів-учасників олімпіад та творчих конкурсів завітав посланець Святого Миколая у особі директора школи Василя Дмитровича Беркуци.

Гарна традиція – нагороджувати юних інтелектуалів у передноворічний час – підтримується і цього року. Серед учасників цьогорічних предметних олімпіад та творчих конкурсів учні: Вєтрова Аліна (3-В клас), Асланян Амалія (4-Б клас), Брашкін Андрій (5-А клас), Волкова Ніна (6-В клас), Сібова Катерина, Фоменко Аліна (7-А клас), Мінчева Уляна (8-В клас), Проценко Ксенія (8-Г клас), Скорбатюк Олена, Кльован Роман, Гуцу Марина, Михайленко Жанна, Арабаджи Ірина (9-А клас), Голубчикова Анастасія, Алексєєнко Євген, Шульга Владислав (9-В клас), Галацану Анна (9-Г клас), Кравченко Артем, Чепрас Артем, Маламен Владислав, Корнєв Олександр, Манжарова Марина, Реутова Ольга, Теленчак Олексій(10-Б клас), Ковальов Михайло, Кутузова Анна, Димитров Роман, Делюкова Аліна (11-А клас), Дунаєвська Марія (11-Б клас). Всі вони нагороджені солодкими призами та подарунками.

 

Акція “Нагодуй та підтримай”

Учні нашої школи цього року беруть участь у міському проекті «Дивись у майбутнє». Ми працюємо над темою “Проблема безпритульних тварин». Робота тільки почалася, і у рамках проекту напередодні чарівних зимових свят ми провели акцію «Нагодуй і підтримай безпритульних тварин взимку». Учні, батьки та вчителі приносили корм, наповнювачі для лотків. На уроках трудового навчання хлопці виготовляли будки, а дівчата зшили мішечки для цуценят і кошенят, які мають шанс знайти новий дім та турботливих друзів.

Мета нашого проекту – покращення життя безпритульних тварин вже сьогодні, а в майбутньому – долучатися до акцій з метою сприяти відкриттю міського стерилізаційного центру, або навіть і притулку.

Таким чином, ми не тільки допомагаємо тваринкам. У першу чергу ми виховуємо наших дітей: прищеплюємо почуття поваги, співчуття і милосердя, відповідальності за братів наших менших, вчимо піклуватися і охороняти природу, а, головне, любити свою землю і всіх, хто на ній живе.

Зібраний корм, наповнювачі для лотків, будиночки, мішечки 20 грудня було передано представникам місцевих волонтерських зоозахисних організацій “Котопес”, “Чотири лапи” та “Міка”.

Педагог-організатор Анастасія Косович

 

УВАГА!

ДО ВІДОМА БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Електронна реєстрація дітей до перших класів на 2022 – 2023 навчальний рік починається з 01.04.2022 року на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org).

Про особисту подачу паперових ксерокопій необхідних документів буде повідомлено додатково.

Батьки, які зіткнуться з проблемами щодо електронної реєстрації дітей, можуть звернутися до секретаря школи щовівторка та щочетверга з 10-00 до 13-00.

 

Адміністрація

День української хустки

7 грудня – день української хустки. Сьогодні учні початкової школи разом з класними керівниками та батьками взяли участь у тематичному фотофлешмобі, також переглядали відеролики про історію української хустки, її місце в побуті, створювали малюнки. У флешмобі взяли участь учні 2-Б класу (класний керівник Марусяк С.В.), 4-А класу (класний керівник Конькова В.В.), 3-В класу (класний керівник Кузменко Г.О.)

Ласкаво просимо, пані Зимо!

Вже почалася зима і ми радо її привітали. У школі запанувала передсвяткова атмосфера. Традиційне зимове містечко вже вкотре створює настрій усім відвідувачам. Також розпочала роботу Пошта Святого Миколая і вже сьогодні є перші листи з проханнями про подарунки. Сподіваємося, що ця зима буде світлою і особливою для кожного, хто має в серці віру.

Діалог з поліцією

В рамках всеукраїнської акції «16 днів без насильства» в ЗОШ №9 пройшли бесіди з учнями 11-х класів. Бесіди провели працівники Національної поліції. Предметом розмови стала інформація про насилля в сім’ї, його прояви, наслідки та способи уникнення. Також учні розв’язували ситуативні завдання та переглядали соціальні ролики про те, як трансформувати агресію у позитивні почуття.