ТЕХНIКА БЕЗПЕКИ

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ ЗОШ № 9

Загальні правила поведінки

1.1.  Учень приходить до школи за 10-15 хвилин до початку занять, чистий і охайний в одягу у відповідності з вимогами до форми у навчальному закладі. При вході у школу дотримується правил ввічливості, прямує до місця проведення уроку.

1.2. Забороняється приносити до школи та на її територію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини, зброю (холодну, травматичну та вогнепальну); спиртні напої, наркотики інші одурманюючі речовини та отрути, газові балончики.

1.3.  Не дозволяється в урочний час без дозволу педагогів йти зі школи і залишати її територію. У разі пропуску учбових занять учень повинен надати класному керівнику довідку від лікаря або записку від батьків (або особи, яка їх замінює) про причину відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважних причин забороняється.

1.4.  Учень школи приносить необхідні навчальні приладдя (у т. ч. електронні книги, планшети тощо), книги, зошити, щоденник. Приходить до школи з підготовленими домашніми завданнями з предметів згідно з розкладом уроків.

1.5.  Учень школи проявляє повагу до старших, піклується про молодших. Учні й педагоги звертаються один до одного шановливо. Школярі поступаються дорогою дорослим, старші школярі – молодшим, хлопці -дівчатам.

1.6.  Поза школою учні поводяться скрізь і всюди так, щоб не осоромити свою честь та гідність, не заплямувати добре ім’я школи.

1.7.  Учні бережуть майно школи, надають посильну допомогу в його ремонті, акуратно відносяться не лише до свого, а й до чужого майна.

Поведінка на заняттях