7 лютого – День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

       Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

      День безпечного Інтернету в Україні є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

       Педагоги Ізмаїльської гімназії №9 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області також долучаються до загальнонаціональних заходів для освітян та дітей і молоді.
В закладі вчителі інформатики проводять інтелектуальні ігри, змагання, конкурси, класні керівники – виховні заходи, присвячені цій темі.  Соціальний педагог та психолог  надали рекомендації щодо безпечного поводження в мережі у вигляді інформаційного стенду;  запропонували до перегляду відео-роліків, навчальні серіали, розвиваючі мультфільми.

Протягом тижня в закладі буде проведено ряд заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет.

Тиждень водно-болотних угідь

З 30 січня по 03 лютого в гімназії №9 проходили  заходи з нагоди Всесвітнього Дня водно-болотних угідь. Вчителі біології, хімії, фізики, географії та бібліотекарі підготували та провели тематичні заходи, спрямовані на агітацію бережного ставлення до природи рідного краю.

2 лютого – День Водно-Болотних угідь

Учні Ізмаїльської гімназії № 9 з початковою школою Ізмаїльського району Одеської області разом з педагогами взяли участь у щорічній обласній природоохоронній акції «День водно-болотних угідь» за темою: «Відновлення та відродження деградованих ветландів».
У рамках акції були проведені тематичні заняття (уроки), конференції, захисти проєктів, відео-презентації дослідницьких та творчих робіт, усні журнали, «живі» газети, відео-лекторії, круглі столи, відео-екскурсії, години спілкування, дистанційні уроки-експедиції, екологічні ігри та квести, екологічні хвилинки цікавої інформації, заочні подорожі, виставки малюнків.

Сита пташина – щаслива родина

Протягом січня у гімназії №9 проходив вже тадиційний зимовий екочелендж “Сита пташина – щаслива родина”. Учні виготовили годівнички для птахів, власноруч або з допомогою дорослих. Тепер пташки будуть навідуватися в гості набагато частіше!

МАН

Сьогодні відбувся обласний етап захисту робіт МАН, в якому взяла участь учениця 8- а класу Булгару Анастасія. Настя достойно захистила свою роботу з гідрології на дуже актуальну тему “Вплив воєнних дій но екосистему Чорного моря”.

Вітаємо Настю і її наукового керівника Пєткову Олену Лазарівну і бажаємо творчої наснаги та нових звершень.

          

Це Голокост – всього одне лиш слово,

Та його сенс – пекучий болі жар,
Вбивали всіх!.. старого і малого,
мало хто життя порятував

           27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами.

Починаючи з середини ХХ ст. слово «Голокост» стало загальновживаним по відношенню до хвилі терору проти єврейського населення, розпочатого Гітлером, та винищення нацистами під час Другої Світової війни євреїв та інших народів Європи.

З приводу Дня пам’яті жертв Голокосту працівниками бібліотечно-інформаційного центру гімназії №9 підготовлена тематична виставка «СВІЧА ГОЛОКОСТУ НЕ ЗГАСНЕ» .  А на уроках історії України в 5 класах вчитель Суйчімез В.Д.   проведела бесіди «Ціна чужої війни» з  дітьми  про  трагедію. Діти прослухали  коротку  розповідь про Холокост, з  якої дізналися, що  означає це вбивче слово, вшанували пам’ять   невинно убієнних, переглянули принесені документальні фотографії тих  часів,ознайомилися з принесеними книгами.

         На завершення учень прочитав  вірша під  назвою «Бабин Яр» , що присвячений минулим подіям. В болем, сумом і жалем  в очах і Душах  діти подумки підсумували  

Вступ – 2023

20 січня 2023 року, у Міністерстві освіти і науки України відбувся брифінг щодо узгодженої МОН, Комітетом ВРУ з питань освіти, науки та інновацій і УЦОЯО моделі вступу до закладів вищої освіти у 2023 році.

На основі інформаційних матеріалів 27 січня 2023 року заступник директора Добровенко Т. І. провела зустріч з випускниками 11-ї класів.

Vstup.2023-20.01.2023