7 грудня – день української хустки. Сьогодні учні початкової школи разом з класними керівниками та батьками взяли участь у тематичному фотофлешмобі, також переглядали відеролики про історію української хустки, її місце в побуті, створювали малюнки. У флешмобі взяли участь учні 2-Б класу (класний керівник Марусяк С.В.), 4-А класу (класний керівник Конькова В.В.), 3-В класу (класний керівник Кузменко Г.О.)
Вже почалася зима і ми радо її привітали. У школі запанувала передсвяткова атмосфера. Традиційне зимове містечко вже вкотре створює настрій усім відвідувачам. Також розпочала роботу Пошта Святого Миколая і вже сьогодні є перші листи з проханнями про подарунки. Сподіваємося, що ця зима буде світлою і особливою для кожного, хто має в серці віру.
В рамках всеукраїнської акції «16 днів без насильства» в ЗОШ №9 пройшли бесіди з учнями 11-х класів. Бесіди провели працівники Національної поліції. Предметом розмови стала інформація про насилля в сім’ї, його прояви, наслідки та способи уникнення. Також учні розв’язували ситуативні завдання та переглядали соціальні ролики про те, як трансформувати агресію у позитивні почуття.
З 1 листопада в Україні розпочалась масштабна кампанія «Місяць цифрової грамотності», яка триватиме до 30 листопада 2021 року.
Ініціатива реалізується проєктом Міністерства цифрової трансформації України «Дія.Цифрова освіта» – національною платформою з цифрової грамотності.
У рамках цього проєкту школярам та вчителям пропонується зареєстуватися на платформі «Всеукраїнська школа онлайн» https://lms.e-school.net.ua/.
Усі охочі можуть ознайомитися з платформою «Дія. Цифрова освіта» та переглянути один з освітніх серіалів, або ж пройти тест Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність) https://osvita.diia.gov.ua/digigram, що дасть можливість будь-якому громадянину перевірити свій рівень цифрових знань та отримати відповідний електронний сертифікат.
Рекомендовані освітні серіали:
Основи кібергігієни – https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene
Кіберняні – https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny
Обережно! Кібершахраї – https://osvita.diia.gov.ua/cou…/attention-cyber-fraudsters
Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» – https://osvita.diia.gov.ua/…/serial-dlya-batkiv-onlayn…
Як громаді стати цифровою – https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities
Електронний підпис – https://osvita.diia.gov.ua/courses/digitalsignature Приєднуйтесь до національного тестування! Користуйтеся сучасними сервісами нового покоління!
Рідна школа. Ці слова відгукуються світлим почуттям в душі кожного. Шкільна пора – це найкращі роки в житті будь-якої людини. Є в нашій школі прекрасна традиція – відзначати ювілеї, адже ювілей – це завжди підсумок прожитої частини життя. Нам сьогодні 45!
Ізмаїльська загальноосвітня школа №9 заснована 1976 року. Школу побудували за 10 місяців. 26 серпня 1976 року навчальний заклад почав своє життя. У той час це була найбільша школа у місті – 1858 учнів сіли за парти 1 вересня.
Перший директор – Хотєєва Марія Федорівна очолювала школу протягом 14 років. Адміністрація разом з вчителями формували дружний, працьовитий і творчий колектив, закладали традиції школи.
У 1990 – 1998 роках директором школи самовіддано працювала Чернявська Тамара Іванівна. Саме в ці роки вперше в місті в школі №9 були відкриті філологічні класи-ліцеї, почалося співробітництво з Ізмаїльським державним педагогічним інститутом, а 1996 року був відкритий і перший фізико-математичний клас. Багато випускників цих класів стали не тільки вчителями, а й науковцями Ізмаїльського державного гуманітарного університету.
Протягом 1998-2000 років директором школи була Бєлоброва Лідія Петрівна, вчитель історії. На жаль, не всі, хто починав і працював в цій школі, хто віддав своє серце дітям, дожили до цього свята, але колеги і не одне покоління учнів бережуть світлу пам’ять про них. Їх майстерністю створена дев’ята школа, а їхні душі, як янголи охороняють собори наших душ.
З вересня 2000 року і до сьогодні дев’яту школу очолює Беркуца Василь Дмитрович, який ретельно підтримує традиції: з плином часу традиція бути школою з найбільшою кількістю дітей у місті дотримується – зараз у закладі навчається 1395 учнів.
Протягом багатьох років в нашому затишному домі творили люди, які віддавали дітям частинку своєї душі, дарували їм тепло і любов, навчали найголовнішому на землі – добру та справедливості. Це ветерани педагогічної праці. Деякі з них нині перебувають на заслуженому відпочинку, а деякі продовжують свій педагогічний шлях у інших навчальних закладах міста. Велика подяка кожному з них, їхня праця – це золоті сторінки історії нашої школи.
Бешкетно, але дуже швидко пролітають шкільні роки. Та дитинство назавжди залишає слід на шкільних сходинках. Головна гордість будь-якої школи – це її випускники. За 45 років зі стін школи вийшло близько 4000 випускників, які працюють в різних галузях: науці, мистецтві, економіці, медицині, політиці, будівництві та народному господарстві. Школа пишається всіма однаково, тому що всі наші вихованці – добрі і порядні люди.
Діти виростають і розлітаються по світу, а вчителі несуть свою трудову вахту. Сьогодні школа гідно продовжує естафету попередників, в ній працюють 101 педагог, творчі й працьовиті вчителі, для яких головною метою є навчання і виховання гармонійно розвиненої особистості. В нашому колективі працює багато випускників школи, які тепер свій досвід передають дітям.
Школа – це не тільки діти та вчителі. Школа – це також батьки. Від їхнього терпіння і старання, а також допомоги у навчально-виховному процесі залежить дуже багато.
Від щирого серця вітаємо всіх з ювілеєм нашої рідної дев’ятої школи! Бажаємо здоров’я та процвітання! І пам’ятайте: школа назавжди залишається другим домом, у якому вас чекають і люблять.
ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ № 9 І – ІІІ СТУПЕНІВ МІСТА ІЗМАЇЛ
ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ!
Відповідно до рішення педагогічної ради від 18 травня 2021 року п.1. № 9 в 2021 – 2022 навчальному році учні 5-х класів переводяться на навчання в ІІ зміну (згідно Статуту р.5, п.5.20.2).