Останній дзвоник – 2022

Ось і увійшов до історії черговий навчальний рік. Був він дуже нелегким для всіх нас… Але життя триває, і ми знову проводжаємо зі стін рідної школи наших подорослішалих (і не дуже) випускників і сподіваємось тільки на краще! На жаль, провести свято “Останнього дзвоника” ми зараз можемо лише у такій формі. Вітаємо всіх! Приємного перегляду та позитивних емоцій! МИРУ нам усім!

1 червня – День захисту дітей

1 червня – День захисту дітей.

Конвенція ООН про права дитини — міжнародний правовий документ, що визначає права дітей і є першим і основним міжнародно-правовим документом обов’язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини.

Дитина народжується і вже з цього часу має права. Право на сім’ю – одне з першочергових прав. В умовах воєнного стану це питання стало ще більш актуальним.

День вишиванки

Вишиванка здавна вважається оберегом для тіла і душі українця. Цього року день вишиванки припадає на 19 травня, тому учні ЗОШ №9 разом з батьками взяли участь у фотофлешмобі «Одягни вишиванку, Україно моя!». Також ми долучаємося до освітян Одещини #Освіта_Одещини_у_вишиванці. А хто не має вишиванки – той створив малюнок ідеальної української сорочки!Бажаємо усім миру та злагоди!

До уваги випускників 9-х класів та їх батьків

СЗОШ №1 оголошує набір на навчання на профільний рівень повної загальної середньої освіти (10-ті класи) для учнів міських закладів освіти:
1) Іноземної філології (англійська мова) – 15 осіб;
2) Математичний – 30 осіб;
3) Української філології – 30 осіб.
Відбір та зарахування учнів до 10-го класу буде здійснюватися на основі результатів навчання за 9-ий клас.
У цьому році конкурсне випробування скасовується!
Термін подачі паперових заяв – з 02 травня по 15 червня включно.
До заяв також необхідно додати такі документи:
1. Копію свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу;
2. Оригінал або копію медичної довідки №086-1/о;
3. Оригінал або копію свідоцтва про базову середню освіту (за наявності);
4. Табель успішності за 9 клас;
5. Інші документи, які підтверджують рівень успішності навчання за 9 клас (грамоти за перемогу в учнівських предметних олімпіадах, конкурсах робіт МАН, мовних конкурсах тощо).
Графік роботи приймальної комісії:
Понеділок-п’ятниця з 9.00 до 14.00

До уваги випускників 9-х класів та їх батьків

Спеціалізована загальноосвітня школа № 16 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням німецької мови міста Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області здійснює набір до 10-х класів  з українською мовою навчання на 2022/2023 навчальний рік за такими профілями:

Іноземна філологія (німецька та англійська мова)

Українська філологія ( іноземна мова – англійська)

Фізико-математичний (іноземна мова – англійська)

Прийом документів буде здійснюватись з 01.06 по 15.06.2022 року з 09.00 до 12.00 години (канцелярія по вулиці Авраамівській, 102).

Перелік документів :

Заява

Табель успішності за 9-й клас (або виписка оцінок, завірена адміністрацією школи)

Онлайн-виставка творчих робіт до Великодня

Близько 100 учнів школи узяли участь у онлайн-виставці малюнків та творчих робіт на тему “Писанка – символ життя та оберіг українського народу” та “Великодній кошик”. Бажаємо усім світлого Великодня, здоров’я та миру!!!

Більше фото за посиланням малюнки тут

Природа лікує

16 квітня для учнів 9 школи, які прибули до нас із Києва, Харкова та Маріуполя, було організовано екскурсію до станції юних натуралістів. Діти та їх батьки із задоволенням погодували декоративних рибок у ставку, тварин та птахів у вольєрах, побачили рідкісні види рослин. Після екскурсії було проведено конкурс малюнків на асфальті «Моя улюблена тварина» та накрито солодкий стіл. Велика подяка директорові СЮН Філобок Людмилі Іванівні, методисту Макарової Ользі Корніївні та керівникам гуртків Нечипоренко Альбіні Олегівні та Яковенко Світлані Степанівні за таку пізнавальну, захоплюючу та добру зустріч, адже всім відомо: природа, творчість та солодощі приносять стільки радості та, головне, допомагають набути гармонії в душі та віри в добро!