Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії

Щорічно 4 червня відзначають Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії. Його запровадила Генеральна Асамблея ООН. В Україні пам’ятну дату ― День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації, ― заснували у червні 2021-го року за рішенням Верховної Ради.

Війна в Україні триває з 2014 року. З того часу ı до 22 лютого 2022 року в Україні загинуло 152 дитини, а 146 зазнали поранень. Однак після повномасштабного вторгнення росіян ця цифра шокуюче збільшилась – наразі відомо про щонайменше 790 загиблих дітей внаслідок війни росії проти України. Це 790 вбитих всесвітів і згорьованих родин…

Біль за кожним втраченим життям не вгамують жодні слова втіхи. Але найстрашніше те, що держава-терорист, ледь не щодня забирає життя у тих, хто навіть не встиг його сповна почати — в дітей. Ворожі ракети й снаряди, свідомо націлені проти мирного населення, відбирають у нас майбутнє. Сотні маленьких українців мали змінити цей світ… Їх передчасно обірвані життя — наш вічний біль… Їх непрожиті долі — вічна мука їх рідних та близьких…

Учні гімназії разом з учителями в останні дні навчального року вшанували пам’ять загиблих ровесників, які назавжди залишилися учнями свого класу, бо вороги не дали їм закінчити та піти до наступного.

Вічна памʼять маленьким янголяткам, загиблим внаслідок збройної агресії рф проти України!

Дякуємо за книжки!!!

Сьогодні , в останній  день навчального року, бібліотекарі нашої гімназії підводять підсумки акції «Подаруй бібліотеці книжку». За час проведення  акції бібліотека отримала в подарунок близько 170 книжок для дитячого читання. До акції також долучилися учні випускних 9-х класів Кушнір Олеся, Кузнєцова Марія, учні 2-Г класу (кл.кер.Станченко Л.А.), 3-Б класу (кл.кер.Гордієнко І.М.),  Бражніков Віктор з 3-В класу, Федяєв В. із 3-Г класу, Долженков О. із 3-А  класу, Синиця А. із 1-Д класу. Дякуємо всім та запрошуємо взяти в бібліотеці нову книжку, насолодитися красою рідного слова під час літнього відпочинку. Двері бібліотеки завжди відкриті для всіх.

Свято Останнього Дзвоника

31 травня у Ізмаїльській гімназії  №9 пролунав Останній Дзвоник. Сьогодні ми випустили у майже доросле життя 140 випускників 9-класів. На наше свято завітав навіть котик Мурчик, щоб пересвідчитися, що наше майбутнє у надійних руках. Вітаємо всіх із закінченням навчального року! Бажаємо теплого і мирного літа!

 

 

Уроки незламності “Пам’ятаємо заради майбутнього”

Учні 3-8 класів гімназії №9 вшанували пам’ять полеглих ізмаїльців, відвідавши уроки незламності «Пам’ятаємо заради майбутнього» на виставці, присвяченій полеглим героям з м. Ізмаїл у будівлі діорами. Уроки незламності триватимуть до початку червня.

 

Виставка дитячого малюнку “Ніхто не вірить в перемогу так, як я!”

Протягом тижня, з 20 по 25 травня, учні 6 класів гімназії #9 відвідували виставку шкільного малюнку “Ніхто так не вірить у нашу перемогу, як я!” У Обласному центрі естетичного виховання імені Емілії Євдокімової. Це був чудовий спосіб провести час разом з однокласниками, поспілкуватися та помилуватися дитячими роботами.

 

Етніка: українські народні художні промисли

З метою посилити позитивний імідж України як незалежної держави зі стародавньою та автентичною культурою за кордоном та згуртувати громадян навколо збереження культурної спадщини всередині країни пропонуємо переглянути відеоролики за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1j0-uChORCh_TBS1b2xX4ge6j-YVXkeTI

Тиждень безпеки дорожнього руху

15 травня 2024 року в рамках Тижня безпеки дорожнього руху пройшла зустріч учнів 3 класів з представниками патрульної поліції міста Ізмаїл. Учні повторили правила дорожнього руху під час дороги до школи та додому, виконали вправи “Дорожні знаки” та “Регулювальник”, виконували ролі учасників дорожнього руху: регулювальника, водія, пасажирів та пішоходів.