Английский 6-А,Б,В,Г,Д(группы Раца И.М.)

18.09

1. Выполнить упражнения по рабочей тетради( автор Павличенко, кто еще не купил- покупаем, фото странички из тетради с нужными упражнениями будет в телеграмм канале). Упр. 2 и 3 стр. 6. В #2-вставить слова, в #3-сделать вопросы из данных слов и ответить на них.
  2. Дз отправляем на вайбер 0679589651.

Английский, 5-В,Г,Д Раца И.М.

18.09

1. Прочитать, перевести устно текст упр. 1, стр. 16
  2. Слова для перевода: wizard- волшебник( здесь можно перевести как хакер), I am good at… я хорошо разбираюсь в…, member- участник, pen friend- друг по переписке,send- отправлять. Curly hair- кучерявые волосы, wavy hair[weivi]- волнистые волосы, straight hair [streit]-прямые волосы. Слова пишем в словарь и УЧИМ!
  3. Письменно выполнить по рабочей тетради: упр. 1, стр. 7, упр. 2. стр. 8. Их отправить на вайбер 0679589651.

Хімія. 8 класи. Гончарова Т.О.

Шановні учні! Звертаю вашу увагу на те, що на сторінках “Хімія” на платформі Гуглклас для кожного класу розміщені тестові завдання з теми “Повторення матеріалу 7 класу”. Термін виконання робіт – 21.09.2020.

Українська мова 5-А-Б-В класи Германюк Є.Ф.

Тема.  Повторення. Частини мови. Займенник. Числівник.

Пригадайте. Займенник –  це самостійна частина мови, яка вказує на предмет, але не називає його (я, ти, він, вона, воно, ми, ви, вони). Займенники можуть змінюватися за числами та

відмінками (скажу мені, скажу тобі, скажу йому, скажу їй, скажу їм, скажу вам, зайду до вас, поспішаю до них…). Спробуйте ще і самостійно скласти словосполучення із займенниками.

Числівник – це самостійна частина мови, яка вказує на кількість предметів або їх порядок при лічбі (один, вісім, одинадцять, тридцять сім, сто сорок шість… або перший, восьмий, дванадцятий, тридцять сьомий, двісті сорок третій).

А тепер ви всі перейдете кожен клас на свою платформу в Гугл Класрум. Там ви отримаєте завдання, яке виконаєте письмово і надішлете мені на перевірку. Я перевірю ваші роботи і

відправлю вам оцінки.