Урок 3.

Тема: Уславлення людського розуму, вірності, винахідливості й допитливості. Засудження беззаконня, насильства й несправедливості та самовпевненості й марнославства. Образ Одіссея.

Завдання:

  1. Запишіть число та тему уроку.
    • Для 10-А класу за підручником «Зарубіжна література. Профільний рівень» автор О.Ісаєва:

Прочитайте уривок з твору Гомера «Одіссея» на с.21-24 та, використовуючи матеріал «Одіссей: однозначний характер чи суперечливий образ» на с.26-27 підручника, заповніть таблицю, подану нижче.

  • Для 10-Б класу за підручником «Зарубіжна література. Рівень стандарту» автор Ніна Міляновська

Прочитайте уривок з твору Гомера «Одіссея» на с.26-29 та, використовуючи матеріал «Образ Одіссея» на с.25-26 підручника, заповніть таблицю,подану нижче.

Характеристика образу Одіссея

Моральні якості героя, риси характеру, портрет

Цитата (цитати) з твору

Сфотографуйте виконані завдання та відправте фото на вайбер за номером 0963282140 або на електронну пошту  ots22061991@gmail.com  У повідомленні обов’язково вкажіть своє ім’я та клас.

Завдання не оцінюється, але зараховується. Вся законспектована інформація буде необхідна для виконання контрольної роботи.

Надалі завдання будуть формулюватися відповідно до підручника, який вам видали в бібліотеці .

______________________________________

Іноді ми будемо працювати у системі Гугл-Клас. Для цього вам потрібно створити гугл-акаунт (обліковий запис). В когось із вас він вже є. При створенні акаунту зверніть увагу на правильність написання нікнейму (прізвище,ім’я, клас ), щоб вчитель знав, хто надсилає завдання і кому ставити оцінку.

 

Як створити гугл-акаунт  https://www.youtube.com/watch?v=LYOq3oQffGk

Як зареєструватися в системі Гугл-клас, якщо ви використовуєте смартфон   https://www.youtube.com/watch?v=TTvxTsWmtqU

Як зареєструватися в систему Гугл-клас, якщо ви використовуєте комп’ютер чи ноутбук https://www.youtube.com/watch?v=0ae106ga5Xc&t=307s

Код курсу

10-А   ucisj2t

10-Б   b4jzeek

Якщо у вас виникнуть технічні проблеми, і ви не зможете приєднатися до курсу, то напишіть про це мені на вайбер за номером 0963282140 або на електронну пошту  ots22061991@gmail.com Я спробую вам допомогти. Будемо вчитися разом!

Про необхідність виконання завдань в системі Гугл Клас буде повідомлено в завданнях, які надсилаються на сайт школи щовівторка.