Урок 3

Тема: Жанрова специфіка фольклорної і літературної казки. Різновиди казок (про тварин, чарівні, соціально-побутові та ін.), їх характерні ознаки.

Завдання уроку:

1.У зошиті запишіть число та тему уроку.

  1. Опрацюйте с.20 -24 підручника.
  2. Запишіть у зошит визначення понять «народна казка» та «літературна казка».
  3. Перепишіть у зошит таблицю «Типи фольклорних казок» (с.22) і вивчіть її.

Сфотографуйте виконані завдання та відправте фото на вайбер за номером 0963282140 або на електронну пошту  ots22061991@gmail.com  У повідомленні обов’язково вкажіть своє ім’я та клас.

Завдання не оцінюється, але зараховується. Вся законспектована інформація буде необхідна для виконання контрольної роботи.

______________________________________________________________________________

Поступово ми будемо переходити на роботу у системі Гугл Клас. Для цього вам потрібно буде створити гугл-акаунт (обліковий запис). В когось із вас він вже є. При створенні акаунту зверніть увагу на правильність написання нікнейму (прізвище,ім’я, клас ), щоб вчитель знав, хто надсилає завдання і кому ставити оцінку.

Як створити гугл-акаунт  https://www.youtube.com/watch?v=LYOq3oQffGk

Як зареєструватися в системі Гугл-клас, якщо ви використовуєте смартфон   https://www.youtube.com/watch?v=TTvxTsWmtqU

Як зареєструватися в системі Гугл-клас, якщо ви використовуєте комп’ютер чи ноутбук https://www.youtube.com/watch?v=0ae106ga5Xc&t=307s

Подальші вказівки до завдань, посилання до завдань, код до курсу в Гугл-класі тощо будуть надіслані пізніше на сайт школи у розділ «Дистанційне навчання». Слідкуйте за оновленням інформації.