Роз’яснення та рекомендації щодо організації вивчення німецької мови у форматі дистанційного навчання

Вчитель: Коліогло Наталія Михайлівна

Класи: 5 А, В, Г, Д

6 А, Б, В, Г, Д

Шановні батьки та учні!

Вітаю всіх з початком нового учбового року! Бажаю здоров’я та успіхів у навчанні!

З метою кращої організації процесу дистанційного навчання, прошу ознайомитись з наступною інформацією.

Щодо зошитів та словників

Для навчання знадобиться:

1. один зошит у клітинку (36-48 аркушів) для словника.

Кожну сторінку треба розділити на дві частини – зліва – німецьке слово, зправа – переклад. Шості класи можуть продовжувати словники, що залишились з 5-го класу.

Не варто купувати зошити-словники, що вже мають розкреслені сторінки з колонкою “транскрипція” – для німецької мови це зайве.

1. один зошит у лінійку (12 аркушів) для виконання письмових завдань.

Як підписати словник?

Vokabelheft

Ім’я Прізвище

Klasse 5 A (або 6  A / B / C / D / E)

Schule 9

Як підписати зошит?

Ім’я Прізвище

Klasse 5 A (або 6  A / B / C / D / E)

Schule 9

Написання імені та прізвища учнів німецькою мовою буде передано через класного керівника найближчим часом.

Необхідність у технічних засобах (комп’ютер / ноутбук / смартфон, інтернет)

Під час дистанційного навчання учні мають бути в змозі виконати, серед іншого, такі завдання:

• прослуховування аудіо файлів;
  • запис власного читання та відправлення на контроль вчителю;
  • перегляд відео файлів;
  • виконання інтерактивних вправ, створених за допомогою Learningapps.org та інших інтернет ресурсів;
  • виконання письмових вправ та відправлення фото на контроль вчителю;
  • участь у відеоуроці.

Прохання!

З метою оптимізації перевірки робіт учнів, будь ласка, відправляйте виконані завдання з адреси, що створена за таким прикладом:

клас_ІмяПрізвище@gmail.com —– 5А_PetoSydorenko@gmail.com

Створення і використання таких e-mail адрес буде сприяти більш продуктивній роботі з перевірки успішності засвоєння учнями матеріалу. Дякую заздалегідь за розуміння і допомогу!

У процесі навчання нові розяснення можуть надаватись по мірі необхідності.

Будь ласка, у разі виникнення питань, звертайтесь за адресою:

nataliakolioglo9school@gmail.com

Буду рада допомогти!