Вітаю, дорогі одинадцятикласники!

Сьогодні у нас вступний урок, тому акцентую вашу увагу, що працюємо цьогоріч за підручником О.Авраменка (рівень стандарту).

Щодо зошитів, то продовжуємо вести тогорічні, за 10-й клас (за наявності 60-80 або 96 аркушів). Якщо за попередній курс закінчився зошит, то підписуємо за зразком (бажано – у клітинку):

для робіт

з української літератури

учня( учениці) 11-Б класу

м.Ізмаїла

Прізвище, ім’я, по батькові в род. відм.

1. Опрацювати статтю “Вступ. Розстріляне відродження”, стор. 4- 8. (Стартуємо і готуємося до ЗНО).
  2. Законспектувати матеріал про українську  літературу ХХ століття (див. вищезазначені сторінки), зосереджуючи особливу увагу на угрупованнях та організаціях!!!
  3. Зафіксувати в словниках термінів поняття “Розстріляне відродження“- стор. 5 (теорія літ-ри).
  4.  Усно виконати завдання-тести №1,2,3, стор. 8 (обов’язково розберемо з вами ці тести під час зустрічі, наживо!!!)
  5. Будьте Здорові, вірте у свій успіх У вас Усе вийде!!!