Доброго ранку, шановні п’ятикласники! Сьогодні в нас перший вступний урок літератури. Тому знайомимося з підручником Олександра Авраменка “Українська література”. Поспішаю вас запевнити, що цей курс буде напрочуд цікавим, адже ми поринемо з вами до світу фантастики, світу історичного минулого та світу природи!

Насамперед підписуємо з вами зошити (бажано – у клітинку, 12-18 аркушів)  за зразком:

для робіт

з української літератури

учня (учениці) 5-Г класу

м. Ізмаїла

Прізвище та ім’я в родовому відмінку

(наприклад: Стоянова Євгена).

1.Розгортаємо підручник і зупиняємося на стор. 4-5.

2. Занотовуємо тему уроку “Слово в житті людини. Образне слово – першоелемент літератури”( в зошитах, вказуючи дату (Третє вересня)).

3. Читаємо статтю “Художня література як мистецтво слова” (див. вищезазначені стор.)

4. Виписуємо в зошит поняття “Мистецтво“, стор.5, перший абзац.

5. Усно опрацьовуємо №1,2,3, стор. 5 (під час нашої зустрічі наживо, ми обов’язково ці запитання-відповідності разом розберемо!!!).

Будьте здоровими та вірте у свій успіх – у вас все вийде!!!