Доброго дня, любі п’ятикласники. Ми починаємо цікаву подорож у світ літератури.

Для виконання завдань на уроках вам необхідно завести зошит. Візьміть тоненький зошит у лінію (12 аркушів), окремий подвійний аркуш та обгортку. Підпишіть першу сторінку подвійного аркушу, відступивши 6 рядків згори, за зразком:

для робіт із зарубіжної літератури

учня (учениці) 5-А (5-Б) класу

м. Ізмаїла

Прізвище та ім’я у родовому відмінку

Обгорніть зошит підписаним аркушем та обгорткою.

Урок 1

Тема: Світова література – духовна скарбниця людства. Роль книги в сучасному житті.

Завдання уроку: У зошиті запишіть число та тему уроку. Прочитайте с.8-11 підручника. Письмово в зошиті виконайте завдання № 1, 3 на с. 11 із рубрики «Перевірте себе».

Посилання на електронну версію підручника http://files.pidruchnyk.com.ua/uploads/book/Svitova_literatura_5klas_Voloshhuk.pdf

Сфотографуйте виконані завдання та відправте фото на вайбер за номером 0963282140 або на електронну пошту  ots22061991@gmail.com  У повідомленні обов’язково вкажіть своє ім’я та клас.

Завдання не оцінюється, але зараховується. Вся законспектована інформація буде необхідна для виконання контрольної роботи.

Для допитливих. Влаштуйте сімейну дискусію. Разом з батьками та іншими членами сім’ї обговоріть питання №4 на с.11 підручника.