Доброго дня, любі десятикласники. Ми продовжуємо цікаву подорож у світ літератури.

Для виконання завдань на уроках вам необхідно завести зошит. Візьміть тоненький зошит у лінію або клітинку (12 аркушів), окремий подвійний аркуш та обгортку. Підпишіть першу сторінку подвійного аркушу, відступивши 6 рядків згори, за зразком:

для робіт із зарубіжної літератури

учня (учениці) 10-А (10-Б) класу

м. Ізмаїла

Прізвище та ім’я у родовому відмінку

Якщо ви обрали зошит із кольоровою обгорткою, то розгорніть зошит і підпишіть першу сторінку.

Обгорніть зошит.

Урок 1

Тема: Значення художньої літератури в житті людини. Формування читача в епоху цифрових технологій. Перекладна література

Завдання уроку: У зошиті запишіть число та тему уроку. Опрацюйте с.5-6 підручника. Оберіть одну із тем, запропонованих у рубриці «Соціальна та громадянська компетентності» на с.6  підручника. Письмово підготуйте текст виступу для аргументації свого погляду.

Посилання на електронну версію підручника http://files.pidruchnyk.com.ua/uploads/book/10-klas-zarubizhna-literatura-miljanovska-2018.pdf

Сфотографуйте виконані завдання та відправте фото на вайбер за номером 0963282140 або на електронну пошту  ots22061991@gmail.com  У повідомленні обов’язково вкажіть своє ім’я та клас.