21 листопада в ЗНЗ №9 в рамках тижня безпеки дорожнього руху пройшов інтерактивний конкурс «Дорожній патруль», метою якого було перевітити знання правил дорожнього руху серед учнів 7 класів.

Змагання проходили у 5 етапів: «Правда-неправда» (команда має вказати правильне чи не правильне твердження), «Дорожні знаки» (команда вказує назву та значення 2 дорожніх знаків), «Пазли» – команда за відведений час збирає картинку-пазл, «Ерудит на дорозі» – у конкурсі бере участь капітан команди, який відповідає на цікаві питання зі сфери дорожнього руху, «Дорожня служба» – команда має вигадати і намалювати дорожній знак і пояснити його значення.

У суддівстві конкурсу взяв участь запрошений гість – шкільний офіцер поліції, капрал Бочковар Іван Георгійович. Іван Георгійович наголосив про важливість дотримання правил поводження на дорозі всіма учасниками руху та провів з дітьми практичну вправу «Регулювальник».

Переможцями конкурсу стали учні 7-В класу (класний керівник Шульга Жанна Юріївна). Усі учасники конкурсу отримали солодкі призи.