11 листопада  2019р. вчитель історії Іванова О.О. організувала участь учнів  школи  в ІV  Всеукраїнській  інтернет-олімпіаді  з історії та Громадянської освіти. Дипломи І ступеню отримали: Мінова Олена-10-Б, Коваленко Тетяна-10-А,  Дорошева Влада-8-В,  Куценко Кирило-6-А,   Дипломи ІІ ступеня отримали учні:  Аблаєв Юрій-10-А,  Колосова Софія-10-Б, Іванова Евеліна-10-Б, Гіренко Мілана-10-А, Пенко Олександр 6-А,  Лупашко Валерія 6-Д.  Дипломами ІІІ ступеня нагороджені: Дьячкова Аліна-10-Б, Іванова Ілона 10-А, Залеський Даніїл 10-Б,  Холостенко Єлизавета 10-Б, Терсінський Владислав,  Генова Тетяна-10-Б, Каракада Роман-6-А; Сапунжі Кирило 6-А, Шевченко Олена 10-Б. Учасники та переможці перевірили свої знання, навчалися активному користуванню онлайн-ресурсами .