Списки 1-х класів 2019-2020 навчального року

                                   С П И С О К   учнів 1-А класу

                                (українська мова навчання)

Класний керівник: Орленко Ірина Валеріївна

  1. Акулова
  2. Бєлінський
  3. Бєлугін
  4. Бусигін
  5. Вахрушев
  6. Вєльчева
  7. Галімов
  8. Гніденко
  9. Гончар
  10. Димитрова
  11. Іванов
  12. Ізотов
  13. Кирилюк
  14. Коробко
  15. Лунгу
  16. Маркова
  17. Марцинюк
  18. Мийнова
  19. Мусафір
  20. Мутавчі
  21. Перепелиця
  22. Плккчі
  23. Пушков
  24. Романюк
  25. Савіцький
  26. Соколов
  27. Тепайкін
  28. Фоменко
  29. Чуфарлічева
  30. Яровой

                                   С П И С О К   учнів 1-Б класу

                                (українська мова навчання)

Класний керівник: Попазова Олена Георгіївна

  1. Арнаут
  2. Бачурский
  3. Бойцов
  4. Вакульський
  5. Воскобоєнко
  6. Грек
  7. Гречишнікова
  8. Дандан
  9. Дедю
  10. Делігіоз
  11. Дойчев
  12. Замашкіна
  13. Зваричук
  14. Зубкова
  15. Кирилюк
  16. Лукінов
  17. Морєв
  18. Морозан
  19. Недялков
  20. Опря
  21. Павлов
  22. Попова
  23. Радєва
  24. Решетова
  25. Рябчук
  26. Сейрик
  27. Сейрик
  28. Смірнова
  29. Тудоран
  30. Черепаха 

                                   С П И С О К   учнів 1-В класу

                                 (українська мова навчання)

Класний керівник: Кузменко Ганна Олександрівна

  1. Адамян
  2. Баєва
  3. Балашов
  4. Баліка
  5. Вєтрова
  6. Глухов
  7. Гунякова
  8. Джепко
  9. Злобіна
  10. Качан
  11. Кологойда
  12. Кутас
  13. Левицька
  14. Маринов І.
  15. Марінова Ю.
  16. Мінков
  17. Нечитайло
  18. Паламарчук
  19. Подмазко
  20. Потєшина
  21. Работа
  22. Свєтлова
  23. Славенко О.
  24. Строєнко
  25. Тарикіна
  26. Тодоров
  27. Чобану
  28. Чумаченко
  29. Чумаченко К.
  30. Шульга 

                                   С П И С О К   учнів 1-Г класу

                                 (російська мова навчання)

Класний керівник: СКОСАРЄВА Алла Георгіївна

  1. Бартош
  2. Бондаренко
  3. Бочкорьова
  4. Власюк
  5. Волков
  6. Голосун
  7. Гребенюк
  8. Григоренко
  9. Дєрмєнжи
  10. Ільєш
  11. Комерзан
  12. Кормільцев
  13. Коцофан
  14. Крупський
  15. Лещова
  16. Марінов
  17. Мельникова
  18. Паньков
  19. Пеліпадченко
  20. Романов
  21. Стоянова
  22. Тинкован
  23. Тихнєв
  24. Толмачова
  25. Тришина
  26. Феклістова
  27. Черніков
  28. Черніченко
  29. Яковлєв 

                                   С П И С О К   учнів 1-Д класу

                                  (російська мова навчання)

Класний керівник: Бічева Анжела Георгіївна

  1. Арменчу
  2. Бастан
  3. Гончаренко
  4. Дулогло
  5. Зорченко
  6. Ібрагімов
  7. Іванова
  8. Калюжний
  9. Колесник
  10. Конц
  11. Коротєєв
  12. Косюга
  13. Макаров
  14. Мальчуков
  15. Нєдєлку
  16. Новицький
  17. Павєл
  18. Панова
  19. Пельтек
  20. Райлян
  21. Селюк
  22. Сіваченко
  23. Сологуб
  24. Сучок
  25. Терещенко
  26. Терзі
  27. Унгурян
  28. Усатий
  29. Хотиненко
  30. Шамоліна

Шановні учні і батьки 10 – х класів!

 З метою дослідження стану розвитку економічної освіти серед учнів 10-х класів та батьків учнів 10-х класів, пропонуємо вам пройти онлайн – опитування  з використанням GoogleФорми:

Google форма для опитування учнів 10-х класів.

Код доступу https://forms.gle/3oi4qUFpHt6gaM7w5

 

Google форма для опитування батьківучнів 10-х класів.

Код доступу https://forms.gle/zwM21kn6xoSvHANcA