зарахування  учнів до 1-го класу ЗЗСО №9 міста Ізмаїл

для здобуття повної загальної середньої освіти

(додається)

Прийом документів для зарахування до 1 класу загальноосвітньої школи №9 буде відбуватись відповідно рішення Виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради №262 від 14.03.2018р.

(додається)

До відома батьків!

Відповідно до рішення колегії міського відділу освіти від 26.09.2018 р. набір у 1 класи на 2019-2020 навчальний рік розпочинається з 04 квітня 2019 року.

Прийом документів для вступу буде проходити за графіком прийомних годин адміністрації школи.

До відома батьків майбутніх учнів школи.

Підтвердити місце проживання для обліку майбутніх учнів можна буде одним з 11-х видів документів – зміни до Постанови КМУ

При зарахуванні дитини до першого класу ОБОВ’ЯЗКОВИМИ є такі медичні документи:
1. Форма 063/о «Карта профілактичних щеплень»
2. Медогляд у 6 років (обов’язкова проба Руф’є)
3. Довідка за формою: завантажити
4. За додатковою інформацією можна звертатись до медичної сестри школи Желяскової Марії Семенівни (5-17-05)
5. Ксерокопія довідки про щеплення від кору.
6. Документи, що підтверджують місце проживання (посилання)

Запис до 1 класу
При наборі дітей у 1 класи, батьки або особи, які їх замінюють, надають:
  •  Заява одного з батьків (законних представників) на ім’я директора про зарахування дитини до школи;
  • Копію свідоцтва про народження дитини;
  • Наявність щеплення проти кору.

Про початок запису до 1 класу адмiнiстрацiя школи попередить окремо в новинах  школи на данному сайтi! Слiдкуйте за новинами!

При запису дитини до школи батьки (законні представники) можуть ознайомитися з необхідними документами – Ліцензією, Статутом, Правилами внутрішнього розпорядку школи .

Права та обов’язки батьків.
Батьки мають право:
  • На вибір для своїх дітей (до отримання ними основної загальної освіти) форм освіти і видів освітніх установ.
  • На прийом дітей до школи №9 відповідно до Статуту школи і Законом України про загальну освіту.
  • На ознайомлення з Статутом школи №9 та іншими документами, що регламентують організацію освітнього процесу.
  • На ознайомлення з ходом і змістом освітнього процесу, а також з оцінками успішності своїх дітей.
  • На переклад дитину, яка отримала освіту в сім’ї, для продовження освіти в освітній заклад при позитивній атестації.
  • При виникненні спірних питань обговорювати їх з учителями або адміністрацією школи і звертатися до уповноваженого з прав учасників освітнього процесу.
  • Забезпечувати релігійне виховання дітей відповідно до своїх власних переконань. Нікому окремо і жодній групі осіб не слід нав’язувати релігійне виховання, несумісне з їх переконаннями.
  • Надавати добровільну благодійну допомогу школі у формі, передбаченої Статутом; ознайомитися з матеріалами про використання виділених коштів.
  • Проживають окремо від дитини батьки мають право на відвідини батьківських зборів, а також на отримання інформації про свою дитину, якщо це не суперечить закону і не наносить шкоди дитині.
  • За згодою адміністрації познайомитися з вчителями, з розкладом уроків до початку навчального року.
  • Вимагати дотримання прав дитини.
  • На повну інформацію про навчальний процес.
  • На додаткову зустріч з вчителем (після уроків) за попередньою домовленістю з учителем, якщо батько вважає, що на те є підстави.
  • Висловлювати обгрунтовану критику на адресу школи на батьківських зборах, а також при зустрічі з директором школи.
  • На своєчасну інформацію на батьківських зборах і зустрічах батьківської громадськості з директором школи.
  • У разі конфлікту між батьком і вчителем, між учителем і учнем, а також в разі конфлікту між самими учнями на переклад дитини за згодою адміністрації в інший клас.
Батьки зобов’язані:
  • Забезпечувати і захищати права та інтереси своїх дітей, не завдаючи шкоди їх фізичному та психологічному здоров’ю, моральному розвитку, виховувати дітей, виключаючи зневажливе, грубе, жорстоке, принижуюче людську гідність поводження, образу, експлуатацію.
  • Забезпечити дітям до 15 років отримання основної загальної освіти в загальноосвітній школі або інші прирівняні до неї за статусом освітні установі.
  • Виконувати Статут школи.
  • У разі академічної заборгованості, відповідальність за ліквідацію її протягом наступного навчального року покладається на батьків (законних представників).
  • Не допускати невиправданого втручання в роботу викладачів з питань, які за своїм характером входять в коло професійних обов’язків.
  • Забезпечити в міру своїх здібностей і фінансових можливостей умови життя, необхідні для нормального розвитку дитини.
  • Забезпечити дитину всім необхідним для відвідин школи (канцелярське приладдя, спортивна форма, додаткові навчальні посібники).
  • Регулярно відвідувати батьківські збори, відвідувати школу за викликом класного керівника або адміністрації.
  • Відпускати дитину на позакласні шкільні заходи, якщо дитина здорова і сама того бажає.
  • По можливості виділяти матеріальні кошти на відвідування театрів та музеїв, якщо цього вимагає програма класу або школи.
  • Контролювати відвідуваність уроків, виконання домашніх завдань і результати навчального процесу.
  • Батьки зобов’язані стежити за зовнішнім виглядом дитини.